79 Foto
Nesen Diāna Kubasova lepojās ar foto, kurā redzama, saposusies kā arābu sieviete – abaijā un hidžābā.

Diāna Kubasova ziņo, ka apprecējusies ar arābu 61

Izklaide
2016. gada 4. aprīlī 16:23
Aprīļa sākumā sabiedrības dāma, modele un daudzu skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova paziņoja, ka ir precējusies ar Dubaijā dzīvojošo Nasiru Afzalu.

Par kāzām ar ārzemnieku Diāna paziņoja sociālajā vietnē facebook.com, norādot, ka precētas sievas statusā ir jau kopš gada 21. marta. Arī Nasirs sociālajos tīklos norādīja, ka ir precējies ar Diānu.

Kamēr pati Diāna šobrīd dzīvo Dubaijā, to, vai viņa tiešām apprecējusies, Kasjauns.lv taujāja viņas māsai modes žurnālistei Simonai Kubasovai, kura aizvadītajā nedēļā čakli rosījās Rīgas Modes nedēļā. Simona ar smaidu sejā atbildēja, ka Diāna nudien patlaban dzīvo Apvienotajos Arābu Emirātos, tomēr paziņojums par kāzām bijis 1. aprīļa joks.

Ir gan teiciens, ka katrā jokā ir daļa patiesības, jo, aplūkojot Nasira Afzala ierakstus sociālajos tīklos, var nojaust, ka šopavasar Dubaijā kāda daiļā dzimuma pārstāve viņam ir nu dikti iepatikusies. Nebūtu brīnums, ja tā izrādītos latviešu modele un skaistumkaraliene.

Ogrēnietes māsas Diāna un Simona Kubasovas ir tituliem visbagātākās skaistumkonkursu dalībnieces Latvijā.

Suņu veikaliņu un frizētavu īpašniece Diāna Kubasova, miljonāra Igora Kubasova meita, plašāku atpazīstamību ieguva, piedaloties TV šovā „Latvijas princese 2008”. Lai arī šajā projektā glītā meitene tika izbalsota jau pirmajā sērijā, viņa kļuva par vienu no atpazīstamākajām šova dalībniecēm. Pēdējais šovs, kurā Kubasova piedalījās Latvijā, bija pērn „Dejo ar zvaigzni 4”.


Kasjauns.lv/Foto: No izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva, Facebook.com
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 14
  • Latvietim Andrejam Īrijā piespriež mūža ieslodzījumu. Cietumā sēž arī viņa brālis 23
  • Latviešu čalis parāda, kā zibenīgi kļūt par zvaigzni feisbukā 8