Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Drosmīgs puisis baseinā kopā ar pitonu.

Šis video liks noskurināties tiem, kuriem riebjas čūskas (vājiem nerviem neiesakām!) FOTO. VIDEO 6

Trakā pasaule
2016. gada 18. aprīlī 17:03 2016. gada 18. aprīlī 17:03
Tikai pats drosminieks zina, kāpēc viņam sakārojās ar šo pitonu ielīst savā piemājas baseinā. Taču viņš to izdarīja, un rezultātā tapis video, kas daudziem jo daudziem čūsku nīdējiem liek noskurināties šausmās.

Drosminieku sauc Rons Makgibons, un viņa piemīlīgais pagalms ar baseinu tajā atrodas Kvīnslendā, Austrālijā. Tā ir zeme, kurā čūskas sastopamas nereti, un Makgibons ir bezbailīgs čūsku glābējs. Ja kaut kur Kvīnslendā parādījusies čūska, ļaudis zvana tieši Ronam un gaida viņa palīdzību, atbrīvojot no šņākuļojošiem rāpuļiem sētās un pat māju iekšpusēs, kur tās mēdz ielīst. Pagaidām nezināmā veidā viņa maisā nonāca 3 metrus garš pitons, un Rons nolēma iepriecināt savus fanus ar video, kā viņš čūskas kompānijā izpeldas baseinā.

Kā zināms, čūskas ir tās radības, kas daudzos izsauc šausmas un vēlmi ar rokām aizklāt acis, lai neredzētu šo rāpuļu biedējošās slīdošās kustības. Ronam ar to nav nekādu problēmu! Viņš, šķiet, ir čūsku draugs. Jāteic, ka čūsku nīdējiem vieglāk būtu skatīties fotogrāfijas, jo video būs pa zobam ne katram.

Te viss redzams kustībā...


Kasjauns.lv/Foto: Caters/Scanpix

Citi šobrīd lasa

Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 27
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 24
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 40
Skatīt visus komentārus