Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Guntars Račs un Olga Rajecka - Divi krasti.

Jauns mīlas dziesmu duets? Rajecka un Račs dzied kopā! VIDEO 26

Slavenības
2016. gada 19. aprīlī 04:50 2016. gada 19. aprīlī 04:50
Dzejnieks un grupas “bet bet” bundzinieks Guntars Račs radījis jaunu dziesmu, kurai ne tikai sacerējis vārdus, bet arī melodiju. Turklāt šo dziesmu “Divi krasti” Guntars arī pats iedziedājis, duetā pieaicinot ne ar vienu citu, kā Olgu Rajecku!

Guntars Račs: “Es laiku pa laikam ierakstu arī kādas solo dziesmas, kuras nav domātas “bet bet” vai kādam citam izpildītājam. Pagājušajā gadā tā bija dziesma “Pasaules vidū”, bet šogad, sakarā ar “SuperMikrofons” šova turneju, nolēmu ierakstīt kaut ko jaunu. Kad darbs studijā bija jau pabeigts, es sapratu, ka šī nav solo dziesma un nepieciešama dueta partnere. Esmu ļoti priecīgs, ka Olgu šī dziesma uzrunāja un viņa piekrita piedalīties. Dziesma ir stāsts par cilvēkiem, kuru dzīves ir kaut kādā veidā saistītas, taču vienmēr norit paralēli. Tādi cilvēki ir kā vienas upes divi krasti, katrs savā pusē. Taču agri vai vēlu pienāk laiks, kad tie satiekas. Visi satiekas. Kur tieši tas notiek, tas ir lielais dzīves noslēpums.”

Dziesmas videoversiju veidojusi režisore Arta Janemane, kas kopā ar Arvīdu Janemani veica arī operatora darbu. Videoversijā liela loma ir atvēlēta dzīvnieku patversmes “Mežavairogi” iemītniekiem - diviem suņukiem Grejam un Rēzijai. Rēzija ir 3 gadus veca, garspalvaina skaistule. Ļoti atraktīva un rotaļīga. Kāda ģimene ar bērniem, noteikti iegūtu sev labu draugu. Grejs ir 2 gadus vecs haskija-malamuta jauktenis, kurš ļoti labi prot sadzīvot arī ar pārējiem patversmes suņiem un ir ļoti aktīvs. Kā jau suns ar haskija asinīm, tas lieliski iekļautos kādā aktīvā un sportiskā ģimenē.

Gundars Račs un Olga Rajceka “SuperMikrofons” koncertšovā aizvadītajā nedēļā pirmo reizi izpildīja Rača jauno dziesmu “Divi krasti”.
Kasjauns.lv/Foto: Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē 1
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 10
Trīs reemigrējušās ģimenes pastāsta par savām problēmām pēc atgriešanās Latvijā 104
Skatīt visus komentārus