Kadrs no seriāla "Game of Thrones".

Kas, pie velna? Fanus pārsteidz seriāla "Troņu spēle" jaunās sezonas pirmā sērija. VIDEO 4

Izklaide
2016. gada 25. aprīlī 18:33 2016. gada 25. aprīlī 18:33
Fani svētdien pēc fantāzijas seriāla "Game of Thrones" ("Troņu spēle") jaunās sezonas pirmās sērijas noskatīšanās sociālajos tīklos pauduši šoku par sižeta pavērsieniem.

Sērija ASV Austrumu krastā telekanālā HBO tika demonstrēta plkst.21 pēc vietējā laika (plkst.3 pēc Latvijas laika). Vairākas stundas pēc sērijas izrādīšanas tviterī populārākā mirkļbirka bija "#GameOfThrones".

"Kas, pie velna?" kāds fans tvītoja uzreiz pēc sērijas beigām.

Britu rakstnieks un žurnālists Džeimss Delingpols sūdzējās, ka esot "nedaudz apbēdināts, ka "Troņu spēlēs" nekas mani īsti neapbēdināja".

"Vecais labais svētdienas rituāls - stundu sēdēt klusumā un tad pēkšņi iebļauties "nē"," tvītoja cits seriāla fans.

Seriāls "Game of Thrones" sākotnēji bija balstīts uz amerikāņu rakstnieka Džordža R.R.Mārtina grāmatu sēriju, taču jaunā sezona tika uzņemta pirms sērijas "A Song of Ice and Fire" ("Dziesma par ledu un uguni") sestās daļas iznākšanas, tāpēc tajā attēlotie notikumi būs atšķirīgi.

"Iespējams, fani satraucās, ka seriāls varētu ciest no novirzīšanās no Mārtina grāmatām. Taču pirmizrāde bija tik pārliecinoša, ka bažām nebija pamata," raksta kino industrijas izdevuma "Variety" žurnāliste Lora Prudoma.

Katru "Game of Thrones" sēriju noskatās vidēji vairāk nekā 20 miljoni cilvēku. Mediji jaunās sezonas atgriešanos pēc nozīmīgā varoņa Džona Snova saduršanas nodēvējuši par lielāko televīzijas intrigu kopš 1980.gada, kad ziepju operā "Dallas" ("Dalasa") tika nošauts varonis Dž.R.Evings.

Seriālā "Game of Thrones" stāstīts par ģimenēm, kuras cīnās par valdnieka troni.

Ieskats 6. sezonas "Game of Thrones"  pirmajā sērijā - video:
"Game of Thrones" 6. sezonas treileris - video:
LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Kad puisim aizliedza birojā nākt šortos, viņš uzvilka kleitu 26
Ameriks pauž, ka publiskotās telefonsarunas esot viltojums 31
Putins izmirkst līdz pēdējai vīlītei, bet pēc lietussarga nesniedzas 30
Skatīt visus komentārus