Seriāla "Melnais zieds" treileris.

Rihardu Leperu ukraiņu filmā sit, skūpsta mīl un nīst. VIDEO 11

Slavenības
2016. gada 26. aprīlī 13:51 2016. gada 26. aprīlī 13:51
Latviešu aktieris, TV šova „Izklausies redzēts” zvaigzne Rihards Lepers izraudzīts par galvenās lomas atveidotāju ukraiņu četru sēriju filmai "Melnais zieds" ("Čornaja kvitka"). Filma "Melnais zieds" tiek demonstrēta televīzijas kanālā "Ukraina", un tā vēsta par Černobiļas atomelektrostacijas avāriju, kas notika 1986. gada 26. aprīlī.

Tās darbība norisinās Černobiļā 1986. gadā. Pedagoģiskā institūta absolvente Ļera tiek nosūtīta uz Pripjatas pilsētu, kas ir viena no mājīgākajām un labāk apgādātākajām vietām Padomju Savienībā, kurā strādāt skolotājai ar mazajām klasēm. Šajā vietā viņa iepazīst pieaugušo dzīvi, tiekas ar jauniem un interesantiem cilvēkiem, kā arī atrod patiesu mīlestību. Ļera iemīlas lietuvietī Vitā, kurš Černobiļā ieradies komandējumā. Vits ir kodolenerģijas inženieris. Taču tad pienāk 1986. gada aprīlis, kas uz visiem laikiem izmaina filmas varoņu dzīvi. Filmas režisors ir Romāns Barabašs.

Cik var spriest no filmas kadriem, Lepers šajā kinolentē izbaudījis daudzus aktiera dzīves labumus – i filmējies puspliks, i skūpstījies ar daiļavu un pat dabūjis pa seju no karavīra.

Kasjauns.lv / LETA / Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva

Citi šobrīd lasa

Modele Luīze Salmgrieze par laulību ar portugāli: "Patīk, ka vīrs labprāt runā par emocijām"
Bezbailīgi, koši un grandiozi – lūk, ko mums šovasar diktē mode 7
Traģiska ziņa grupas "Ivanushki International" faniem: miris Oļegs Jakovļevs 8
Skatīt visus komentārus