Bāra “Arēna 29” līdzīpašnieku Marselu Vapni sveic hokejists Mārtiņš Karsums ar sievu Baibu.

Hokejisti novērtē Kaspara Daugaviņa krogu. FOTO 27

Slavenības
2016. gada 5. maijā 05:27 2016. gada 5. maijā 05:27
Latvijas izlases hokejists Kaspars Daugaviņš investējis biznesā – viņš ieguldījis naudu sporta bārā. Tā atklāšana notika īsi pirms pasaules čempionāta hokejā, un komandas biedra jauno ēstuvi novērtēja arī vairāki Latvijas hokejisti.

Sporta bāra “Arēna 29” īpašnieki ir hokejists Kaspars Daugaviņš un futbolists Marsels Vapne. Bāru, kas atrodas Rīgā, Stabu ielā 29, atklāja 29. aprīļa vakarā, kad Šveicē notika Latvijas hokeja izlases pēdējā pārbaudes spēle pirms došanās uz hokeja čempionātu. Tā kā tajā uz laukuma bija arī Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš, tad viņš, gluži loģiski, sava bāra atklāšanā nevarēja piedalīties, toties svinības apmeklēja un Latvijas izlases spēles tiešraidi vēroja viņa mamma Inga Daugaviņa, māsīca un komandas biedra Kaspara Saulieša sieva Katrīna Sauliete, bijušais Latvijas futbola izlases kapteinis, tagad treneris Vitālijs Astafjevs, kā arī hokejists Jēkabs Rēdlihs ar dzīvesbiedri Ievu un Mārtiņš Karsums ar sievu Baibu. Rēdlihs un Karsums atklāšanas svinībās varēja piedalīties, jo viņi šogad Latvijas izlasei pasaules čempionātā nepalīdzēs - Jēkabs uz čempionātu nedodas ģimenes apstākļu dēļ (viņa sieviņa ir otrā bērniņa gaidībās), bet Mārtiņš ārstē savainojumu.

Daugaviņa jauno bāru tā atklāšanā apmeklēja arī hokejisti un daudzi īpašnieku draugi, kuri visi kopā noskatījās Latvijas izlases hokeja spēli.

Dēla jauno biznesu – sporta bāru – novērtēja hokejista Kaspara Daugaviņa mamma Inga.

Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtūbere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 56
Dramatisks skats Slokā: jēgu pārdzēris svinētājs skurbuli izguļ zem vilciena 42
Mūsu basketbolistes dramatiskā mačā uzvar Itāliju un pirmo reizi brauks uz Pasaules kausa finālturnīru 5
Skatīt visus komentārus