Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Bāra “Arēna 29” līdzīpašnieku Marselu Vapni sveic hokejists Mārtiņš Karsums ar sievu Baibu.

Hokejisti novērtē Kaspara Daugaviņa krogu. FOTO 27

Slavenības
2016. gada 5. maijā 05:27 2016. gada 5. maijā 05:27
Latvijas izlases hokejists Kaspars Daugaviņš investējis biznesā – viņš ieguldījis naudu sporta bārā. Tā atklāšana notika īsi pirms pasaules čempionāta hokejā, un komandas biedra jauno ēstuvi novērtēja arī vairāki Latvijas hokejisti.

Sporta bāra “Arēna 29” īpašnieki ir hokejists Kaspars Daugaviņš un futbolists Marsels Vapne. Bāru, kas atrodas Rīgā, Stabu ielā 29, atklāja 29. aprīļa vakarā, kad Šveicē notika Latvijas hokeja izlases pēdējā pārbaudes spēle pirms došanās uz hokeja čempionātu. Tā kā tajā uz laukuma bija arī Latvijas izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš, tad viņš, gluži loģiski, sava bāra atklāšanā nevarēja piedalīties, toties svinības apmeklēja un Latvijas izlases spēles tiešraidi vēroja viņa mamma Inga Daugaviņa, māsīca un komandas biedra Kaspara Saulieša sieva Katrīna Sauliete, bijušais Latvijas futbola izlases kapteinis, tagad treneris Vitālijs Astafjevs, kā arī hokejists Jēkabs Rēdlihs ar dzīvesbiedri Ievu un Mārtiņš Karsums ar sievu Baibu. Rēdlihs un Karsums atklāšanas svinībās varēja piedalīties, jo viņi šogad Latvijas izlasei pasaules čempionātā nepalīdzēs - Jēkabs uz čempionātu nedodas ģimenes apstākļu dēļ (viņa sieviņa ir otrā bērniņa gaidībās), bet Mārtiņš ārstē savainojumu.

Daugaviņa jauno bāru tā atklāšanā apmeklēja arī hokejisti un daudzi īpašnieku draugi, kuri visi kopā noskatījās Latvijas izlases hokeja spēli.

Dēla jauno biznesu – sporta bāru – novērtēja hokejista Kaspara Daugaviņa mamma Inga.

Kasjauns.lv/Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 17
Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 16
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 14
Skatīt visus komentārus