Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Autopsijā aktrises Kerijas Fišeres organismā konstatētas narkotikas 2

Slavenības
19. jūnijā 23:42 2017. gada 19. jūnijā 23:42
LETA
ASV kinoaktrises Kerijas Fišeres organismā, viņai lidojuma laikā ciešot sirdstrieku, bijušas vairākas narkotikas, arī kokaīns un "ekstazī", teikts pirmdien izplatītajā koronera ziņojumā.

Ar princeses Lejas lomu "Zvaigžņu karu" kinosāgā pazīstamās aktrises organismā bijis alkohols un opiāti, teikts toksikoloģiskajā ziņojumā.

Pēc pārbaužu rezultātiem noprotams, ka organisms "bijis pakļauts heroīna iedarbībai, tomēr devas lielums un tas, kad šī iedarbība notikusi, nav precīzi nosakāms".

"Tāpēc mēs nevaram noteikt, cik nozīmīgs bijis heroīns attiecībā uz nāves izraisīšanu šajā lietā," teikts Losandželosas apgabala Koronera biroja paziņojumā.

Pārbaudēs konstatēts, ka kokaīns ticis lietots iepriekšējo trīs dienu laikā, teikts ziņojumā. Nāves cēlonis bijusi elpošanas apstāšanās miegā un "citi neskaidri faktori", ieskaitot sirdsslimību un "vairākkārtīgu narkotiku lietošanu".

Fišere piedzīvoja sirdstrieku 23.decembrī, lidojot no Londonas uz Losandželosu, kur aktrise uzreiz tika nogādāta slimnīcā. Viņa no dzīves aizgāja 27.decembrī.

Dienu vēlāk ar trieku nomira Fišeres māte leģendārā Holivudas aktrise Debija Reinoldsa.

Citi šobrīd lasa

Skolēni Krievijas pilsētā Oimjakonā -50 grādos iet uz skolu, jo mājās var palikt tikai no -52 48
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības 4
Prātam neaptverami: piedzēries pusaudzis Rīgas skolā iekausta policistu 29
Pievienot komentāru