Apmeklējot filmu pirmizrādes un citus pasākumus, dāmas žilbina ar saviem izejamiem tērpiem. Te tiešām ir kur acis papriecēt. (Foto: /All Over Press/ Vida Press)

Dāmas izrāda krāšņus tērpus uz Kannu kinofestivāla sarkanā paklāja 2

Slavenības
19. maijā 19:01 2017. gada 19. maijā 19:01
Kasjauns.lv
Kannu kinofestivāls ikreiz izvēršas krāšņā tērpu skatē. Katru dienu dāmas uz sarkanā paklāja kāpj citā kleitā un nereti dienā nomaina pat vairākus greznos tērpus.

Kā ik gadus maijā, Kannās uz kinofestivālu pulcējas slavenības no malu malām. Ne tikai kino ļaudis, bet arī modeles, mūziķi un citi sabiedrībā zināmi cilvēki. Apmeklējot filmu pirmizrādes un citus pasākumus, dāmas žilbina ar saviem izejamiem tērpiem. Te tiešām ir kur acis papriecēt. Gan par skaistajām sievietēm, gan skaistajiem tērpiem.

Šogad notiekošais 70. Kannu kinofestivāls atklāts pastiprinātos drošības apstākļos.

Bruņoti policisti patrulē Franču Rivjēras kūrorta lidostā un dzelzceļa stacijā, kā arī festivāla norises vietās.

Varasiestādes, lai festivāla 11 dienās sekotu līdzi notiekošajam, uzstādījušas 550 novērošanas kameras.

Prāvi puķupodi un nožogojuma stabi stratēģiski izvietoti tā, lai norobežotos no transporta plūsmas. Tas darīts, ņemot vērā Nicas terorakta traģisko pieredzi, kur pērn jūlijā terorists pūlī ietrieca smago automašīnu, nogalinot 85 cilvēkus.

Festivāla gaitā tiks izrādītas 29 valstu 49 filmas, no kurām 19 cīnīsies par festivāla galveno balvu - "Zelta palmas zaru".

Citi šobrīd lasa

Intars Busulis sagaida Laimu Vaikuli, nometies uz ceļiem 66
Dziedniece Lina savas īpašās spējas apjautusi jau 3 gadu vecumā 63
Ar garšu nosvinēta "Cēsis 811" pirmā diena
Pievienot komentāru