Džeisa advokāti atzina, ka aktieris 2014.gadā esot divas reizes iešāvis sievai mugurā un vienu reizi kājā, taču esot to darījis emociju uzplūdā un bez iepriekšēja nodoma.

Par dzērumā nogalināto sievu aktierim Džeisam atlikušais mūžs būs jāpavada cietumā 4

Izklaide
2016. gada 13. jūnijā 23:40
Amerikāņu asa sižeta seriāla "The Shield" aktierim Maiklam Džeisam piektdien par sievas slepkavību piespriests cietumsods, paziņojis tiesas pārstāvis.

53 gadus vecais aktieris atbrīvošanu varēs prasīt ne agrāk kā pēc 40 cietumā pavadītiem gadiem. Viņš līdz sprieduma nolasīšanai cietumā bija aizvadījis 754 dienas.

Džeisa advokāti atzina, ka aktieris 2014.gadā esot divas reizes iešāvis sievai mugurā un vienu reizi kājā, taču esot to darījis emociju uzplūdā un bez iepriekšēja nodoma.

Slepkavības laikā mājā Losandželosā atradās pāra mazgadīgie bērni. Džeisa desmit gadus vecais dēls liecināja, ka tēvs esot izvilcis sievieti gaitenī, kur viņa nokritusi uz grīdas.

"Rītos visbiežāk mostos ar domu, ka mana meita tikusi nogalināta," tiesā liecināja nogalinātās Eiprilas Džeisas māte.

Tiesā tika demonstrēts policijas videoieraksts. Džeiss tajā saka, ka viņam rokās esot bijis ierocis, kad sieva ar dēliem atgriezusies mājās no beisbola spēles. Aktieris atzina, ka esot bijis piedzēries, taču gribējis "tikai iešaut viņai kājā", nevis nogalināt sievieti.

2008.gadā tika pārtraukta policijas seriāla "The Shield" uzņemšana. Pēc tam Džeisam sākās finansiālas grūtības.

Džeiss spēlējis nelielas lomas tādās slavenās filmās kā "Forrest Gump" ("Forests Gamps") un "Planet of the Apes" ("Pērtiķu planēta").

LETA/Foto: AFP/Scanpix/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Latvietim Andrejam Īrijā piespriež mūža ieslodzījumu. Cietumā sēž arī viņa brālis 51
  • Latviete un viņas dēliņš Īrijā kļūst par baisa nozieguma upuriem. Policisti sparīgi meklē pavedienus 13
  • Sieva Francijā pieķer vīru, kūtiņā seksuāli izmantojot savu vistu 12