Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pati Nina plāno atvērt skolu gados jaunām meitenēm, kurā mācītu visas tās nepieciešamās iemaņas, kas vajadzīgas labai miljons dolāru mazulītei.

Tā dzīvo īsta miljons dolāru mazulīte. Viņas 9 gadu vecā meita vēlas līdzināties mammai. VIDEO 31

Trakā pasaule
2016. gada 16. jūnijā 14:21 2016. gada 16. jūnijā 14:21
Ninai Petersonei ir 37 gadi, un viņa nezina, ko nozīmē strādāt algotu darbu. Lielāko daļu dzīves Ninu uzturējuši bagāti vīrieši.

Tā dēvētās „cukurmazulītes” ir tikpat izplatīti kā cukurtētiņi, proti, turīgi kungi, kuri apmaksā savu dāmu lepno dzīvesveidu, kaprīzes un visu to, kas nepieciešams efektīgam vizuālajam izskatam. Parasti gan šīs miljons dolāru mazulītes ir gados jauni skuķi. Nina Petersone ir izņēmums – viņa ir sievietes ziedēšanas gadu pilnbriedā – 37.

Ar savu iespaidīgo ārieni un sabiedrību Nina kopš jaunības „kalpojusi” saviem pielūdzējiem, kuri mīļoto dāsni apdāvinājuši ar naudu. Vīrieši apmaksājuši Ninas plastikas ķirurģijas operācijas, ieskaitot vairākkārtēju krūšu palielināšanu. Petersones kundze, kura dzīvo glaunā namā Floridā, ASV, ir īpaši talantīga – viņa spējusi panākt, ka bagātie kungi uztur ne tikai viņu vienu pašu, bet arī bērnus.

Kopskaitā Ninai ir četri bērni, bet viņa dzīvo kopā ar diviem jaunākajiem: Jumani (12) un Džuliana (9). Kā vēsta „Barcroft”, bērni ir ļoti laimīgi par iespēju dzīvot, naudu neskaitot. Mazie tiek lutināti ar ceļojumiem uz eksotiskām zemēm, kā arī dārgām dāvanām, kuras sarūpē Ninas draugi. Mazā Džuliana jau tagad zina, ka izaugot vēlas būt tāda kā māmiņa – baudīt dzīvi bez raizēm!

„Cukurmazulīte ir meitene, kura satiekas ar vecākiem vīriešiem, kas ir tik bagāti, ka lutina meiteni,” saka Ninas jaunākā meitiņa. Arī viņa vēlas tikt vīriešu uzturēta, jo „negribu domāt par lietām, par kuriem jādomā džentlmeņiem”.

Dārgākā dāvana, pie kuras tikusi Nina, ir 200 tūkstošu ASV dolāru vērtais auto Maserati Quattro. „Bērni bija sajūsmā,” saka māmiņa. Šis pats naudas maiss apmaksājis arī māju,  kurā Petersone tagad dzīvo.  Bet vispār mazie ķipari teic, ka gribētu, lai māmiņa apprec dāvanām pārbagāto Santa Klausu...

Pati Nina plāno atvērt skolu gados jaunām meitenēm, kurā mācītu visas tās nepieciešamās iemaņas, kas vajadzīgas labai miljons dolāru mazulītei.

Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē 1
Sirmgalvis Eduards pusstundu noguļ asinspeļķē, jo pansionāta darbiniecei bija jāsaraksta papīri 9
Skatīt visus komentārus