Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Aktieris Ģirts Ķesteris teica lielu paldies TV šova „Saimnieks meklē sievu” dalībniecei Velgai par vērtīgajām atziņām, kas, protams, tiks ņemtas vērā izrādē „Saimnieks meklē saimnieci”.

Ķesteris, Siliņš un Strads no šovu zvaigznēm mācās meklēt saimnieci. FOTO 11

Slavenības
2016. gada 1. jūlijā 05:12 2016. gada 1. jūlijā 05:12
„Annas dārza” pagalmā notikusi jestra aktieru un TV šovu „Lauku sēta”, „Saimnieks meklē sievu”, „Kūku kari” un „Īstās latvju saimnieces” dalībnieku tikšanās, kur aktieri pirms izrādes „Saimnieks meklē saimnieci” klajā laišanas no šova dalībniekiem mācījās dažādas izdarības.

Jura Rijnieka jaunā vasaras izrāde „Saimnieks meklē saimnieci” jau šomēnes priecēs Latvijas brīvdabas estrādēs ar tādu aktiera ziedu kā Ģirts Ķesteris, Līga Zeļģe, Aldis Siliņš, Imants Strads, Daiga Gaismiņa, Dace Vītola un Madara Melne-Tomsone.

Bet pirms doties pie skatītājiem aktieri dzīvajā iepazinās ar pigoru taisīšanu, kāda līdz šim notikusi skatītāju iemīļotos TV šovos, un mācības viņiem sniedza neviens cits kā paši TV šovu slavenākie dalībnieki.

Tikšanās reizē notika tādas aktivitātes kā rožu ceremonija, pupiņu šķirošana, pirmā randiņa ideālu vakariņu gatavošana, improvizētas govs slaukšanas sacensības un daudz kas cits. Un tas viss notika Valtera Krauzes rūpīgā uzraudzībā.

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 23
Skatīt visus komentārus