Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"Ryga" jaunākā dziesma "Summer Fest"

Grupa "Ryga" sadarbojas ar "Dzeguzīti" un ar viedtālruni uzfilmē dziesmas video. FOTO 4

Slavenības
2016. gada 8. jūlijā 10:10 2016. gada 8. jūlijā 10:10
Grupas “Ryga” jaunākā dziesma “Summer Fest” ir saulains un dzīvespriecīgs aicinājums doties uz kādu no gaidāmajiem šīs vasaras festivāliem. Dziesma ierakstīta sadarbībā ar producentu Gintu Stankeviču, bet dziesmas ierakstā piedalījušies arī pazīstamākās Latvijas bērnu popgrupas “Dzeguzīte” mazie dziedātāji.

Grupa “Ryga” jau ilgāku laiku turpina aktīvu darbu pie sava pirmā dziesmu albuma, kuru plānots izdot šī gada rudenī. Lielāko atsaucību Latvijā izpelnījušies sadarbībā ar Dailes teātra aktrisēm Ēriku Egliju un Ievu Segliņu ierakstītās dziesmas “Mani vēl” un “Guli tu”. Bet ārpus Latvijas popularitāti guvušas dziesmas “Tits”, kā arī sadarbībā ar amerikāņu dziedātāju Koreju Endrjū (Corey Andrew) ieskaņotā “Give Me You Love”, kas izturēja arī pirmo “Grammy” atlases kārtu, un grupas provokatīvākā dziesma “CandyMan”, kuras enerģiskajā video veidošanā iesaistījās vai viss Dailes teātra aktieru zieds. Šīs dziesmas skan Polijas, Vācijas un Igaunijas un Lietuvas radiostacijās un klubos.

Grupas jaunākā dziesma “Summer Fest” ierakstīta sadarbībā ar producentu Gintu Stankeviču, bet dziesmas ierakstā piedalījušies arī pazīstamākās Latvijas bērnu popgrupas “Dzeguzīte” mazie dziedātāji, kuriem nesagādāja problēmas nedz neierastais žanrs, nedz tas, ka dziesma ir angļu valodā. Savukārt dziesmas video versiju, filmējot ar viedtālruni, izveidojis pats dziesmas autors un grupas līderis Mārcis Judzis, kopā ar ģimeni labi pavadot laiku pludmalē.

Grupas “Ryga” līderis Mārcis Judzis dziesmas “Summer Fest” videoklipu uzņēma, atpūšoties pludmalē.

 “Video tapa saulainajās Jāņu brīvdienās, un tā bija pavisam spontāna ideja. Atskaņoju dziesmu mūsu ģimenes draugiem Mārtiņam un Lindai Lapsām, un viņi teica: "Hei, Mārci! Ņem savu telefonu un filmē klipu!". Es padomāju, kāpēc ne! Laikapstākļi perfekti, kompānija izcila, vasaras emocijas pārpārēm! Ņēmu telefonu un divas dienas pavadīju, atpūšoties un paralēli filmējot. Liels izaicinājums bija video montāža. Nācās apgūt jaunu programmu, un tās gan vairs nebija brīvdienas, bet četras dienas un divas naktis smaga darba. Pie gala apstrādes nācās piesaistīju savu draugu, video veidošanā pieredzējušo Ritvaru Bluku,” par videoklipa tapšanu stāsta Mārcis Judzis un par pašu dziesmas ierakstu piebilst: “Šī man bija pirmā sadarbība ar Gintu un jāteic, ļoti veiksmīga! Pie dziesmas strādājām daudzas dienas un brīžiem darbojāmies kā ķirurgi, veicot mikrooperāciju. Paldies “Dzeguzēniem”, kuri ieradās ar smaidīgām sejām un 30 minūšu laikā iedziedāja savu vokālo partiju. Viņi ir īsti profesionāļi!”


Kasjauns.lv/Foto: Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 6
Sirmgalvis Eduards pusstundu noguļ asinspeļķē, jo pansionāta darbiniecei bija jāsaraksta papīri 3
Trīs reemigrējušās ģimenes pastāsta par savām problēmām pēc atgriešanās Latvijā 27
Skatīt visus komentārus