Foto iemūžināts parakstīšanas brīdis.

Muitnieki Baltkrievijā "Red Hot Chili Peppers" mūziķus sajauc ar "Metallica" 6

Izklaide
2016. gada 11. jūlijā 10:26
Baltkrievijas lidostas muitas darbinieki sajaukuši amerikāņu alternatīvās rokgrupas "Red Hot Chili Peppers" dalībniekus ar grupas "Metallica" mūziķiem un lūguši viņiem atstāt autogrāfus uz "Metallica" kompaktdiska.

"Red Hot Chili Peppers" pašreiz atrodas koncertturnejā Eiropā, iepazīstinot fanus ar savu jaunāko albumu "The Getaway".

Lidostā Baltkrievijā viņi tika ieaicināti muitas ierēdņu birojā un lūgti parakstīt smagā metāla grupas "Metallica" dalībnieku fotogrāfijas un kompaktdisku, liecina "Red Hot Chili Peppers" basģitārista Flī ieraksts vietnē "Instagram".

"Mēs mēģinājām viņiem paskaidrot, ka neesam "Metallica", bet viņi uzstāja, lai vienalga parakstam," rakstīja Flī, piebilstot, ka reiz ir spēlējis kopā ar "Metallica", bet noteikti nav šīs grupas basģitārists Roberts Truhiljo.

"Red Hot Chili Peppers" 11.albums "The Getaway" iznāca jūnijā. Tas ir pirmais grupas albums pēc piecu gadu pārtraukuma, un tā tapšanā piedalījies producents "Danger Mouse", kurš darbojies britu popzvaigznes Adeles jaunākajā ierakstā "25".

No kreisās - "čili piparu" solists, pa labi - "Metallica" līderis Džeimss Hetfīlds. Baltkrievu muitiniekiem šie cilvēki sajuka.

Visu iepriekšējo "Red Hot Chili Peppers" albumu producents bija Riks Rubins.

LETA/Foto: Sputnik/Scanpix/LETA/AFP
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Liepājnieks Antons tiesā uzvar "Rimi" un piedzen 200 eiro 25
  • Vīrietis krāpj grūtnieci. Kāpēc tieši tagad un - tik nežēlīgi? 16
  • Pēc terorakta Londonā šī sieviete lakatā kritusi nežēlastībā 33