Darba kavētāji maskēšanās nolūkos uz galvām liek kartona kastes!

Ierēdņi Itālijā atraduši gluži labu veidu, kā slaistīties un bēguļot no darba. VIDEO 5

Trakā pasaule
2016. gada 12. jūlijā 22:39 2016. gada 12. jūlijā 22:39
Dienviditālijas valsts iestāžu darbinieki pieķerti valkājam kartona kastes uz galvām, lai viņus neatpazītu, kamēr viņi krāpjoties izmaina savus darba laikus, otrdien ziņo Itālijas mediji.

Kādā pilsētiņā pie Neapoles policija pieķērusi 23 padomes darbiniekus, kas videokadros redzami piereģistrējam savu draugu darba sākuma vai beigu laikus vai piereģistrējoties un uzreiz dodamies projām, no kuriem divi maskējušies ar kartona kastēm galvās. Sešiem no viņiem noteikts mājas arests, 13 darbinieki uz gadu atstādināti no amata, bet četri atstādināti uz sešiem mēnešiem. Četriem padomes birojiem nācies pārtraukt darbību pazaudēto darbinieku dēļ.

Valdība janvārī pieņēma dekrētu par darba kavēšanas apkarošanu valsts iestāžu darbinieku vidū. Darba devēji, kas šādu krāpnieku darbības laiž gar ausīm, arī riskē tikt sodīti. Darba kavēšanas problēma pērn nonāca uz avīžu pirmajām lapām, kad Itālijas ziemeļrietumu pilsētā Sanremo apcietināja 35 cilvēkus, savukārt par neatrašanos darbā sāka izmeklēšanu par 195 cilvēkiem.

Par skandāla seju kļuva kāds satiksmes policists, kurš dzīvo tajā pat mājā, kur strādā, kuru finanšu policija slepeni nofilmēja, kā viņš piereģistrējas darbam vienās apakšbiksēs un pēc tam acīmredzot dodas atpakaļ gulēt vai arī viņu darbam piereģistrē sieva naktskreklā.

Atsevišķu ierēdņu blēdību stils Itālijā:

LETA

Citi šobrīd lasa

Policisti uz ielas pamana trūcīgi ģērbtu grūtnieci, kura nupat bija dūrusies 26
Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Latvijā par cilvēkiem ņirgājas - kāpostu brigāde skaidro, kāpēc nebrauks mājās arī pēc Breksita 68
Skatīt visus komentārus