Salacgrīvas domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs un "Positivus" rīkotājs Ģirts Majors Slavas alejas atklāšanā.

Pēc 7 gadu plānošanas Salacgrīvā atklāj Slavas aleju. FOTO

Izklaide
2016. gada 16. jūlijā 18:38
Sestdien "Positivus" festivāla laikā Salacgrīvā pie tilta pār Salacu atklāta vietējā Slavas aleja, kurā iecerēts izvietot pilsētu apmeklējušo slavenību un cilvēku, kuri snieguši ieguldījumu pilsētas atpazīstamības veicināšanā, roku nospiedumu atveidojumus.

Kā norādīja Salacgrīvas domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs (RA), ideja par šādas galerijas izveidošanu lolota jau septiņus gadus.

Šodien Slavas alejā tika atklāti pirmie pieci roku nospiedumi - divu britu grupas "Hurts" mūziķu, britu mūzikas mākslinieka Marka Ronsona, kā arī krievu klasiskās mūzikas meistara, vijolnieka Alekseja Lundina un arhitekta Mihaela Untertrifalera, kuri Salacgrīvā snieguši meistarklases savās nozarēs.

Pēc Strauberga teiktā, patlaban jau savākti vismaz 20 pazīstamu cilvēku roku nospiedumi, kas Slavas alejā vietu ieņems turpmākajos gados.

Šodien Slavas alejas atklāšanas pasākumā savu rokas nospiedumu svinīgi atstāja arī festivāla "Positivus" rīkotājs Ģirts Majors. Straubergs norādīja, ka, pateicoties Majora rīkotajam festivālam, Salacgrīva "vairs nav tāda kā agrāk", jo festivāls ir mainījis pilsētu.

 

Savukārt Majors uzsvēra, ka Salacgrīva ir vieta, kas palikusi atmiņā visiem mūziķiem, kuri viesojušies festivālā, pateicoties unikalitātei, tostarp, pateicoties skaistajai dabai un priežu mežam. Pēc viņa domām, šī aleja apliecina, ka "Positivus" nav tikai mūzikas festivāls, bet kas vairāk.

Kā ziņots, desmitais jubilejas "Positivus" festivāls sākās piektdien un noslēgsies svētdien.

LETA/Foto: Uldis Valters

Izlasi

Lielbritānijas visizolētākā sala meklē māsiņu par ļoooti labu algu 4
Pusdienas Černobiļas ēdnīcā, milzīgie sami un reaktors: aizliegtā zona tūristu acīm 1
Kāda sieviete Ogres šautuvē izdarījusi pašnāvību
Pievienot komentāru