Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Latviete Fox Lima turpina iekarot ārzemju mūzikas tirgu 3

Slavenības
2011. gada 11. maijā 13:59 2011. gada 11. maijā 13:59
Latviešu dziedātāja Fox Lima jeb Alise Ketnere, kura jau sadarbojusies ar grupu „Enigma”, turpina iekarot ārzemju mūzikas tirgu. Šoreiz Fox Lima iedziedājusi dziesmu „Livre” ar brazīliešu dziedātāju Marku Jošuā.

Dziedātāja Fox Lima kā stilizēts eņģelis ar 200 metrus gariem spārniem filmējās rapšu laukā dziesmas „Livre” videoklipam.

Latviešu dziedātājas Fox Limas un brazīliešu dziedātāja Marka Jošuā dziesmā „Livre” dzirdama angļu, portugāļu un latviešu valoda. Dziesmā bez Fox Limas un Jošuā balsīm ir dzirdams arī dziedātājs ar pseidonīmu Javi, kurš ir iedziedājis senu Andalūzijas flamenko dziedājumu. Dziesmas aranžējumu veidojis Rikardo Moreno, to producējusi Spānijas „SteadyCamline” producentu apvienība, kas ir arī grupas „Enigma” Fox Limas sarakstītās dziesmas „MMX” videoklipa autors.

„Kad izdzirdēju jauno dziesmu, kas tapusi sadarbībā ar brazīliešu dziedātāju Marku Jošuā, uzreiz redzēju vīziju kā dziesma varētu izskatīties vizuāli. Izstāstīju savu ideju „Enigma” dziesmas „MMX” klipa režisoram Aristidam Moreno un izdomājām, ka dziesmai nepieciešams arī videoklips. Kopā ar režisoru Aristidu Moreno izdomājām video scenāriju. Klips tapa tepat Latvijā, bet gatavo materiālu eksportējām uz Spāniju, kur tas tiks pabeigts,” portālam kasjauns.lv atklāj Fox Lima.

Latviešu dziedātāja stāsta, kā radusies ideja dziesmas „Livre”, kas portugāļu valodā nozīmē „brīvi”, videoklipa sižetam. „Pirmais, kas ienāca prātā, ar ko varētu asociēties brīvība, bija spārni, tikai nekādi nevarēju izdomāt, kādi tie varētu būt. Negribēju tēlot eņģeli, tādēļ izdomāju, ka tēls varētu būt stilizēts. Izprātoju, ka tie varētu būt lieli, lieli spārni, kuriem nepieciešams daudz auduma. Latvijā garu viengabalainu audumu nebija iespējams atrast. Tāpēc esmu pateicīga uzņēmējām Ingūnai Žurginai un Elīnai Megnei no „Orgamint”, kas attransportēja  200 metrus garo audumu no Igaunijas,” stāsta dziedātāja.

Fox Limas videoklipā redzamo stilizēto kleitu darināja Inguna Žurgina un dizainere Inese Liepiņa, kura 20 gadus kā modes dizainere darbojusies Amerikā. „Kleitai bija nepieciešams daudz auduma, tādēļ tā tika veidota pīšanas tehnikā, kas atviegloja darbu. Nepilnā stundas laikā bez adatas un diegiem tika uzpīta stilizēta kleita,” teic Fox Lima.

Videoklips, kurā dziedātāja redzama baltajā kleitā, tika filmēts uz tikko uzarta rapšu lauka, bet melnajā tērpā Fox Lima filmējās priežu mežā. Jau drīzumā dziesmas „Livre” videoklips tiks nodots skatītāju vērtēšanai.

Fox Limas un Marka Jošuā dziesma „Livre”

Fox Lima „Enigmas” videoklipā

Santa Cipule/Foto: Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Irēna Pulkinena neslēpj, ka viņai drīz jau 70: "Es no vecuma nebaidos" 8
9 lietas, kuras vīriešiem šķiet absolūti neseksīgas (18+) 12
Vēža slimniecei Sanitai veikta otrā ķīmijterapija; māte pastāsta par progresu ārstniecības procesā 4
Skatīt visus komentārus

"Любовница" Петросяна впервые прокомментировала слухи о своей беременности

Врачи пытались спасти похороненную заживо овчарку