Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Nekas nav neiespējams pat smagas aptaukošanās gadījumos – šis vīrietis ir tam piemērs.

Pamatīgs resnis 10 mēnešos pārvēršas iekārojamā kumosiņā. FOTO 11

Trakā pasaule
2016. gada 9. augustā 13:52 2016. gada 9. augustā 13:52
Gluži vai neticami, ka šis jaunais cilvēks ir viens un tas pats vīrietis, tomēr te nu acīm jātic.

39 gadus vecais amerikānis no Floridas vārdā Ross Gardners nieka desmit mēnešu laikā savu vēderu pārvērta no pamatīgas tauku pikas nopietnā „sešpakā”, kā mēdz dēvēt kārtīgi uztrenētu vēdera presīti. Vēl pērnā gada beigās Ross valkāja XXXXL izmēra drēbes, ieturējās galvenokārt ar ātrajām uzkodām un burgeriem, dienā uzņemot vismaz 15 tūkstošus kaloriju.

Taču tad viss mainījās. „Skatoties uz sevi spogulī, es ieraudzīju milzeni. Sešu gadu garumā nekad publiski nebiju novilcis kreklu, lai nesaņemtu apkārtējo skatienus un nievas,” savu toreizējo izskatu komentē Gardnera kungs. Bet pēdējais piliens bijis tad, kad lidmašīnā uz Bahamu salām viņam lūdza nopirkt divas sēdvietas vienas vietā. Tik resns viņš bija.

Pēc atgriešanās no ceļojuma Ross devās pie uztura speciālista, lai uzsāktu cīņu ar saviem teju 190 kilogramiem. Diētas ārsts pateicis, ka, turpinot šādu dzīvesveidu, pēc trim gadiem tu būsi miris.

Ross pārgāja uz 2500 kalorijām dienā un sāka trenēties, pārtrauca lietot alkoholu un smēķēt. „Tas viss izklausās viegli, taču tā nebija,” atceroties vājēšanas sākumu, teic Ross. Pamazām Ross palielināja treniņu slodzi un līdz pat šai dienai apmeklē sporta zāli sešas un dažkārt pat septiņas dienas nedēļā. Desmit mēnešu laikā viņš nometis 88 kilogramus.

 

Kasjauns.lv/Foto: Caters/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Lūgums palīdzēt! Kādreizējam Latvijas hokeja izlases galvenajam trenerim Vasiļjevam nopietnas veselības problēmas 72
Mākslinieks Bikše: "Latviešu politiķiem jāatzīst, ka Uzvaras diena principā ir laba diena" 282
No Bondara grib piedzīt 15 miljonus; tiesa apķīlājusi viņa bankas kontus un īpašumus 102
Skatīt visus komentārus