Elīna Dzelme savā 30. jubilejas “bomžu ballītē” ar lielu prieku novērtē mīļotā dāvanu. Valērija Maligina (no labās) uzdāvinātajā padomju laiku apvidus automobilī ir pat bāriņš!

Maligins Dzelmei uzdāvina auto un sarīko bomžu ballīti. JUBILEJAS FOTO 135

Izklaide
2016. gada 22. augustā 16:25
21. augusta vakarā savu 30 gadu jubileju vērienīgi atzīmēja aktrise un māksliniece Elīna Dzelme, kuras mīļotais vīrietis, miljonārs farmācijas uzņēmuma “Olainfarm” līdzīpašnieks Valērijs Maligins jubilārei uzdāvināja īpašas svinības – ballītes tematika bija “Bomzh Party”.

“Bomžu ballīte” notika Maligina Jūrmalas rezidencē, un svinībās Elīnu apsveica daudzi viņas draugi, tostarp arī bijušais vīrs - Dailes teātra galvenais režisors Dž.Dž. Džilindžers ar savu sesto sievu, kā arī aktrise Rēzija Kalniņa kopā ar vīru, diriģentu Aināru Rubiķi un citi. Vairums viesu bija ģērbušies atbilstoši ballītes tematikai, bet daži pat bija paņēmuši līdzi dažādus krāmus, vecas grāmatas un gleznas, ko pārdeva jautrajai kompānijai, lai nopelnītu naudu mājupceļam.

Viesi tika cienāti ar visdažādākajiem ēdieniem un dzērieniem, netrūka arī pašbrūvētās dziras un siļķe uzkodās, bet par mūziku parūpējās Andris Kivičs, grupa “DaGamba”, rokgrupa “Cement” un citi mākslinieki.

Jubilejas svinības ilga līdz pat rīta gaismai, neizpalika arī iespaidīga uguņošana, taču ballītes kulminācija bija Valērija Maligina dāvana jubilārei. Viņš mīļotajai uzdāvināja ne tikai pašas svinības, ko rīkoja pasākumu organizatore Alise Kolosova, bet arī īpašu automobili – padomju laiku apvidus auto, kas, kā uzsvēra miljonārs, ir tikpat vecs, cik pati Elīna.

 

Kasjauns.lv/Foto: Agrita Grosbarte

Izlasi

Sieviete, kura savulaik saviļņoja pasauli, šobrīd dzīvo pieticīgi 6
Izskan jaunas runas par Melānijas Trampas "nožēlojamo dzīvi". Baltais nams tos komentē 15
Katastrofāls pavērsiens luksusa festivālā Bahamās, uz kuru biļete maksāja tūkstošus. FOTO 13
Skatīt visus komentārus