Reperis Tyga ir 2 miljonus dolāru vērta kapitāla īpašnieks. Nesen mūziķis ar pavadošo svītu devies uz juvelierizstrādājumu veikalu Ņujorkā, kur izskatījis sev jaunu ķēdīti.

Reperis Tyga veikalā noskata sev jaunas rotas. FOTO 1

Izklaide
2016. gada 13. septembrī 05:09
26 gadus vecais reperis Tyga ir ļoti turīgs jauns vīrietis. Divus gadus pēc kārtas viņš savai draudzenei dzimšanas dienā dāvinājis dārgas automašīnas. Nesen mūziķis manīts juvelierizstrādājumu veikalā izvēlamies dārglietas pats sev!

Lai gan reperim Tyga ir tikai 26 gadu, viņš jau ir divus miljonus ASV dolāru liela kapitāla īpašnieks. Reperis pasaulē nāca kā Maikls Rejs Stīvensons. Viņa dzīslās rit vjetnamiešu un jamaikiešu asinis.

2012. gadā mūziķis kļuva par tēvu savam un striptīza dejotājas Blac Chyna dēliņam, kuram deva vārdu Kings Kairo Stīvensons. 2014. gadā pāra kopīgie ceļi šķīrās. Blac Chyna šobrīd vieno romantiskas jūtas ar Kardašjanu klana pārstāvi Robertu Kardašjanu. Viņa ir abu kopīgā bērna gaidībās. Savukārt reperi Tyga vieno romantiskas jūtas ar Kardašjanu klana jaunāko atvasi Kailju Dženeri.

Pērn Kailija no repera Tyga savā 18. dzimšanas dienā saņēma 320 000 ASV dolāru vērtu „Ferrari” automašīnu. Šā gada pavasarī pāris pašķīrās, bet drīz vien atkal salaba. Šogad, savā 19 dzimšanas dienā Kailija no drauga saņēma „Mercedes Maybach” automašīnu.

 

 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Izlasi

Pētījumā par vardarbību skolās Latvijai pazemojoši rezultāti 36
Kristaps Porziņģis savā stilā: "Atbildi sniegšu augustā! Nu labi, labi - es šovasar spēlēšu izlasē!" 20
Baiss stāsts no Rīgas policistu hronikas: steidz pie maza puikas, kurš dzīvo šausmīgos apstākļos 21
Pievienot komentāru