Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Koncertā „Baltās paslēpes” pasaules pirmatskaņojumu piedzīvoja jaunas, tieši Garančai komponētas Raimonda Paula dziesmas ar Vizmas Belševicas dzeju.

Ļaudis nelaiž garām iespēju baudīt Paula un Garančas koncertu. FOTO 24

Slavenības
2016. gada 19. septembrī 16:08 2016. gada 19. septembrī 16:08
18. septembra vakarā kopīgā koncertā „Baltās paslēpes” uzstājās latviešu operdziedātāja Elīna Garanča un Maestro Raimonds Pauls. Koncertu ar īpašajiem ielūgumiem vai biļetēm, kuru cena bija no 30 līdz pat 70 eiro, apmeklēja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Marija Naumova, Jānis Peters un daudzi citi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Prominences koncertu lielākoties apmeklēja, pateicoties Teterevu fonda uzdāvinātajiem ielūgumiem. Slaveno viesu vidū, svinīgi saposušies, bija arī kultūras ministre Dace Melbārde, eksprezidenti Guntis Ulmanis un Valdis Zatlers ar kundzēm, ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers, bijusī aktrise Lelde Vikmane, miljonāre Margarita Dāve, kardiologs Andrejs Ērglis, sabiedrības dāma Ilze Jurkāne, politiķe Inguna Sudraba, Rīgas autoostas valdes priekšsēdētāja Vaira Gromule, bijušais Rīgas mērs Jānis Birks ar kundzi, modes māksliniece Asnāte Smeltere, bijušais kultūras ministrs Ints Dālderis un daudzi citi. Košo, mežģīnēm, zvērādām rotāto un eleganti tērpto viesu ierašanās Nacionālā teātra priekšā līdzinājās krāšņai modes skatei.

Koncertā „Baltās paslēpes” pasaules pirmatskaņojumu piedzīvoja jaunas, tieši Garančai komponētas Raimonda Paula dziesmas ar Vizmas Belševicas dzeju.

Abi izcilie skatuves mākslinieki, Raimonds Pauls un operdīva Elīna Garanča, uz skatuves satikās pirmo reizi. Krāšņajā koncerta programmā bija vokālie opusi, instrumentālās improvizācijas un sarunas.

Koncerts „Baltās paslēpes” ir viens no centrālajiem mecenātu Borisa un Ināras Teterevu mākslas programmas „Tete-a-Tete 2016” pasākumiem.

Pēc koncerta tā organizatori prominences aicināja uz pieņemšanu kopā ar vakara zvaigznēm.


Kasjauns.lv/Foto: Nauris Garkaklis, Inta Mengiša, publicitātes foto (Kristaps Kalns)

Citi šobrīd lasa

Karalienes Elizabetes apakšveļas piegādātāja zaudē titulu 55
Svētdienas vakarā Liepājā fiksēts šoziem lielākais sals 5
Ludzas žurnālistes Anitas Daukštes nodedzinātās mājas lieta: informācija nākusi no kontrabandista Kononova 11
Skatīt visus komentārus