Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
TV šova „Mana dziesma” vadītāju pienākumus uzņēmušies Dagmāra Legante un Intars Rešetins.

Legante ar Rešetinu arī šoruden vadīs TV šovu "Mana dziesma". Sāk jau šodien 18

Slavenības
2016. gada 1. oktobrī 13:06 2016. gada 1. oktobrī 13:06
No 1. oktobra sestdienās pulksten 21.25 Latvijas Televīzijā būs skatāms šā rudens krāšņākā un muzikālākā spēle – „Mana dziesma” – kurā aci pret acis tiksies trīs dāmas un trīs kungi. Vadītāju pienākumus, tāpat kā pērn, pildīs izskatīgā humora dāma Dagmāra Legante un aktieris Intars Rešetins.

Vadītāju uzdevums būs noskaidrot, kura komanda – sieviešu vai vīriešu – zina vairāk par latviešu leģendārāko populārās un rokmūzikas grupu un komponistu dziesmām, ar kurām sākās Latvijas atmoda.

Pirmajā spēlē laukumā tiksies LTV ētera personības – LTV Ziņu dienesta žurnāliste Aija Kinca, Kultūras ziņu moderatore Eva Ikstena un LTV autoru un izpildītāju konkursa „Supernova” vadītāja Ketija Šēnberga, kas spēkosies zināšanās ar „Rīta Panorāmas” vadītājs Gusts Kikusts, erudīcijas spēles „V.I.P.” vadītājs Uģis Joksts un raidījuma „4.studija” vadītājs Ingus Ulmanis.

Raidījumā „Mana dziesma” spēles dalībnieki un vadītāji izdziedās „Pērkona”, „Jumpravaa”, „Jauna mēness”, „Līvu” un daudzu citu grupu un komponistu veidotās kompozīcijas. Pirmais „Mana dziesma” raidījums veltīts komponistam Imantam Kalniņam.

Vīru vienībā pirmajā raidījumā būs Gusts Kikusts, Uģis Joksts un Ingus Ulmanis.

Lai dalībniekiem nepazustu īstais meldiņš, dziedāt palīdzēs solisti Iluta Alsberga un Daumants Kalniņš, kā arī grupa ģitārista Mārča Auziņa vadībā. Pie bungām – Rūdolfs Dankfelds, basu spēlēs Toms Poišs, taustiņinstrumentus - Ritvars Garoza.

Dāmas muzikālajā TV šovā pārstāvēs Ketija Šēnberga, Aija Kinca un Eva Ikstena.


Kasjauns.lv / Foto: publicitātes

Citi šobrīd lasa

Noskaties! Visu laiku ātrākais boksa nokauts titulcīņu vēsturē 1
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 10
Sirmgalvis Eduards pusstundu noguļ asinspeļķē, jo pansionāta darbiniecei bija jāsaraksta papīri 10
Skatīt visus komentārus