Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Latviešu operdziedātājas Kristīnes Opolais koncerti Latvijā bija gaidīts notikums.

Emocionālais Opolais koncerts operā pulcē mūzikas gardēžus. FOTO 15

Slavenības
2016. gada 5. oktobrī 11:06 2016. gada 5. oktobrī 11:06
Ar krāšņu galā koncertu Latvijas Nacionālajā operā 4. oktobrī noslēdzās pasaulslavenā latviešu soprāna Kristīnes Opolais Latvijas koncertturneja. Šis koncerts pulcēja daudzus klasiskās mūzikas gardēžus, tostarp ļaudis no Latvijas kultūras, politikas un uzņēmējdarbības vides.

Koncertturnejā, ko organizēja  Andreja Žagara kultūras atbalsta un attīstības fonds, Kristīne Opolais uzstājās 30. septembrī Liepājā, tad 2. oktobrī savā dzimtajā pilsētā Rēzeknē, un 4. oktobrī Latvijas Nacionālajā operā. Savukārt jau 7. oktobrī Opolais ar vienīgo koncertu Lietuvā uzstāsties Viļņā, Lietuvas Nacionālajā operas un baleta teātrī.

Koncertos Latvijā Opolais muzicēja kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri itāļu diriģenta Sesto Kvatrīni vadībā, un skaistajā programmā skanēja ārijas no Džuzepes Verdi, Alfrēdo Katalāni, Pjetro Maskanji, Arrigo Boito, Džakomo Pučīni un Kamila Sensānsa operām.

Valsts bijušais pirmais pāris – Valdis un Lilita Zatleri – uz lieliskās operdziedātājas Kristīnes Opolais koncertu devās ar baltu rožu pušķi rokās.
 

Kasjuans.lv / Foto: Mārtiņš Ziders, Valters Pelns

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 22
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 27
Skatīt visus komentārus