Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
2009. gadā pāragri mirušā popmūzikas karaļa Maikla Džeksona meita Parisa Džeksone kopā ar draugu Maiklu Snodiju devusies brīvdienās uz Meksiku.

Meita, kuras seju Džeksons reiz slēpa zem lakatiem, pusplika atrāda tetovējumus. FOTO 10

Slavenības
2016. gada 9. oktobrī 11:56 2016. gada 9. oktobrī 11:56
Popmūzikas karaļa Maikla Džeksona meita Parisa Džeksone (18) manīta romantiskās brīvdienās Meksikā kopā ar savu mīļoto puisi Maiklu Snodiju (26). Jauniete ielās redzēta ļoti skopi ģērbta, izrādām daudzus no saviem tetovējumiem.

Mūziķa Maikla Džeksona meita Parisa redzēta Meksikas kūrortā Puerto Vallarta kopā ar savu draugu, grupas „Street Drum Corps” mūziķi Maiklu Snodiju (26). Šo pāri vieno arī kaislība pret tetovējumiem. Parisai ir tikai 18, bet viņas augumu jau rotā vairāk nekā 20 tintes zīmējumu. Savukārt astoņus gadus par viņu vecākais Snodijs sevi ar tetovējumiem rotājis vēl jo bagātīgāk.

Parisa, kura 2013. gadā centās beigt dzīvi pašnāvībā, norāda, ka viņai tetovējumi nav tikai zīmējumi uz miesas, bet gan sava veida psihoterapija. Sociālajos tīklos jauniete šā gada vasarā uzrakstīja garu vēstījumu, kurā izskaidro aizraušanos ar šiem tintes zīmējumiem. „Tetovējumi vienmēr izsauks pretrunīgu viedokli. Kādam tie patīk, kāds tos nevar ciest,” rakstīja Parisa. „Es mīlu mākslu un vienmēr esmu mīlējusi. Jo īpaši man patīk, ja mākslā ir ieguldīta jēga. Tagad, kad skatos uz zīmējumiem, kas man ir uz elkoņiem, es vairs neredzu tumšu pagātni. Manas rētas un naids pašai pret sevi tagad ir apklāts ar mīlestības vēstījumu, radošu izpausmi un meistarību. Un dziļu jēgu. Protams, es vienmēr sev līdzi nesīšu savu pagātni, taču es tetovējumus redzu kā ceļu, kas ļauj mainīties un vienmēr censties kļūt labākai. Tie man simbolizē spēku. Sākumā es atceros, kāda biju, bet pēc tam lūkojos spogulī – un no turienes man pretī veras cīnītāja. Es vienmēr turpināšu cīnīties un iedvesmošu citus būt stipriem. Mēs visi reizēm izejam cauri ellei, taču tas dara mūs par mīlestības cīnītājiem, kādiem mums arī vajadzētu būt. Visiem, kas cieš, vēlos pateikt, ka ar laiku kļūs vieglāk. Jūs neesat vieni.”

Kamēr Džeksons bija dzīves, viņš gribēja pasargāt savus bērnus, liekot tiem nēsāt maskas. Bērni atzīst, ka viņiem tas nepatika.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Valteram saziedoti jau 100 000 eiro; pāri palikusī nauda aizies citiem slimniekiem
Britu zinātnieki atklājuši, kāds alkohols jālieto, lai tu sajustos pievilcīgs 4
Pievilcīga blondīne kaila dodas iepirkties lielveikalā, bet neviens tam pat nepievērš uzmanību 12
Skatīt visus komentārus