57 Foto

Lindas Leen komanda zaudē atraktīvajam Roberto Meloni. Spēles "Mana dziesma" FOTO 24

Izklaide
2016. gada 9. oktobrī 12:00
Sestdienas vakarā LTV1 šovā "Mana dziesma" spēlētāju lomās iejutās trīs dziedātājas – Linda Leen, Aminata un Agnese Rakovska, kuras mēģināja spēkoties ar Intara Rešetina komandu, kurā spēlēja Roberto Meloni, Andrejs Ēķis un Normunds Rutulis. Šoreiz veiksme bija kungu pusē, un viņi guva uzvaru pār daiļajām pretiniecēm.

Visa vakara garumā "Mana dziesma" otrā raidījuma dalībnieki izdziedāja un izpildīja dažādus uzdevumus par un ap leģendārākās grupas "Jumprava" dziesmām. Spēles temps bija spraigs, jo abas komandas centās pēc iespējas ātrāk nospiest pogu. Tas ne vienmēr nozīmēja, ka komandas zina pareizās atbildes. Reizēm palīgā nāca līdzjutēji zālē, reizēm veiksme, taču bija arī tādi gadījumi, kad pareizā atbilde tomēr netika rasta.

Spēles gaitā Intars novērtēja Roberto patiesi labās zināšanas par grupas "Jumprava" dziesmām. Komplimentus saņēma arī dāmas. Viņas pierādīja, ka ir ne tikai skaistas, bet arī gudras, kā arī apveltītas ar lielisku intuīciju, jo spēja noteikt visas kungu izvēlētās dziesmas. Ļoti veiksmīgs dāmām izrādījās uzdevums "Uzzīmē man dziesmu", kurā Agnese Rakovska spēja pat uzstādīt "Mana dziesma" rekordu! Viņa nieka divās sekundēs uzzīmēja dziesmas nosaukumu tā, lai pārējās komandas biedrenes spētu to uzminēt. Iepriekšējais rekords piederēja Lindai Leen, kura "Mana dziesma" pirmajā sezonā dziesmas nosaukumu uzzīmēja četrās sekundēs. Daudzos uzdevumos abu komandu sniegums bija tik līdzīgs, ka visu izšķīra sekundes un zibenīga reakcija.

Pēc otrās "Mana dziesma" spēles  kopējais rezultāts ir neizšķirts – pa vienai uzvarai gan Dagmārai Legantei, gan Intaram Rešetinam.

 

Kasjauns.lv/Foto: LTV publicitātes
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 43
  • Ragaciema Agnese atklāj, kādas problēmas nomoka viņas klientus 85
  • Liepājniekus izbrīna pārsteidzošs atklājums: pie lidostas uzieti grāvji, kas atgādina lidmašīnu kontūras 22