40 Foto
Uldis pēc lēciena ar gumiju atviegloti nopūtās un pat smaidīja.

"Īstie veči" galīgi aptrakuši, lec Siguldā no vagoniņa. FOTO 20

Izklaide
2016. gada 10. oktobrī 22:01
TV3 raidījuma „Īstie veči” 10. sērija bija emociju un adrenalīna pārbagāta. Dalībnieki bija spiesti kāpt drosmes tornī „Vells”, kas ir deviņstāvu mājas augstumā, kā arī trīs no pieciem večiem lēca ar gumiju no Siguldas vagoniņa.

„Īstie veči”, kuri ik nedēļu šovā gūst jaunas iemaņas dažādās sporta disciplīnās, kā arī ēdienu pagatavošanā, šoreiz devās uz Siguldu, lai pārvarētu bailes no augstuma. Kā izrādījās, augstums ir lielākais bieds pat vairākiem no viņiem. Aivis ar trīcošām kājām, pārējo dalībnieku uzmundrināts, drosmes tornī „Vells” tika diezgan augstu, bet ne līdz galam. Tiekot lejā, Aivis izplūda asarās. Šis pārbaudījums bija pāri viņa spēkiem. Arī Uldim un Jānim gāja ne pārāk raiti un līdz pašai augšai vīri netika, bet paši centīgākie un drosmīgākie izrādījās Raimonds un Madars, kuri bez minstināšanās tika līdz augšai un ar saviļņojumu laidās lejā pie pārējiem komandas biedriem.

Lai arī šķiet, ka ar šo pārbaudījumu vīriem adrenalīna bija gana, tomēr raidījuma vadītājs Armands Simsons pie pusdienu galda paziņoja, ka tālāk viņu ceļš vedīs uz Siguldas gaisa vagoniņu, no kura tikai trīs vīriem būs jāizlec ar gumiju. Sarunas laikā noskaidrojās, ka leks – lielākie „augstuma nīdēji” Aivis, Uldis, kā arī Madars, kuram augstums nav fobija. Uldis un Aivis ilgi minstinājās un, nespēdami paši izlekt, grūdienu no vagoniņa izdarīja instruktors. Bet trešais vīrs Madars izlēca, ilgi nedomājot. Viņš arī godīgi atzina, ka labprāt izleks vēl kādu reizi, lai labāk izbaudītu šo procesu.

 

Kasjauns.lv/ Foto: publicitātes
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 58
  • 19 gadus veca "Range Rover" vadītāja pa Jūrmalas šoseju triecas ar 154 km/h 43
  • Divus mēnešus vecam bērnam zilumi un lauztas ribas. Tēvs esot pārāk cieši apskāvis 31