Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ātrās ēdināšanas zīmola "Pizza Hut" ēstuvi plānots atklāt nākamā gada pirmajā ceturksnī.

"Pizza Hut" Rīgā plāno atvērt nākamā gada sākumā 8

Bizness un ekonomika
2015. gada 3. decembrī 13:32 2015. gada 3. decembrī 13:32
Ātrās ēdināšanas zīmola "Pizza Hut" ēstuvi plānots atklāt nākamā gada pirmajā ceturksnī, pastāstīja "Pizza Hut" pārstāvis Vitalijs Žiauga.

Taču sīkāku informāciju viņš neatklāja, norādot, ka par precīzu atvēršanas laiku "Pizza Hut" informēs, tuvojoties atklāšanai.

Taujāts par ātrās ēdināšanas tīkla "Kentucky Fried Chicken" (KFC) plāniem atvērt Rīgā vēl kādu ēstuvi, Žiauga atzīmēja, ka patlaban vēl nevar sniegt sīkāku informāciju ne par iespējamo KFC atklāšanas datumu, ne par vietu.

Taču viņš uzsvēra, ka KFC plāni attiecībā uz jaunu vietu atvēršanu Rīgā nav mainījušies.

Kā ziņots, pirmās KFC ēstuves un pirmās zīmola "Pizza Hut" kafejnīcas izveidē kopumā plānots investēt aptuveni vienu miljonu eiro, teica KFC un "Pizza Hut" franšīzes īpašnieks Baltijas valstīs Sigurdurs Arnars Sigurdsons. Viņš iepriekš informēja, ka "Pizza Hut" 300 kvadrātmetru platībā plānots atvērt līdz šī gada beigām, kā arī par to, ka patlaban tiek meklētas jaunas vietas KFC, ko plānots atvērt nākamgad.

Pirmās KFC ēstuves izveidē investēts pusmiljons eiro, tā atklāta 28.augustā Vecrīgā, Audēju ielā 14. KFC ēstuve izvietota divos stāvos 300 kvadrātmetru platībā, to pārvaldīs Lietuvas uzņēmuma "Cibus Restaurants" filiāle Latvijā, kas reģistrēta šī gada 25.jūnijā. "Cibus Restaurants" Lietuvā pārvalda ne tikai KFC, bet arī picēriju "Pizza Hut" tīklu.

Saskaņā ar Latvijas Patentu valdes mājaslapā pieejamo informāciju KFC jau 1992.gadā reģistrējis preču zīmi Latvijā.

Gan KFC, gan "Pizza Hut" zīmols pieder ASV ātrās ēdināšanas uzņēmumam "Yum! Brands, Inc.", kura pakļautībā ir vairāk nekā 36 000 KFC, "Pizza Hut" un citi ātrās ēdināšanas apkalpošanas tīkli. "Yum! Brands, Inc." 2013.gadā apgrozīja 23 miljardus ASV dolāru.

KFC patlaban ir viens no lielākajiem ātrās ēdināšanas tīkliem pasaulē, kuram pieder vairāk nekā 20 000 restorānu 118 valstīs visā pasaulē, liecina KFC mājaslapā publicētā informācija. Uzņēmuma specializācija ir vistas gaļas burgeri, nageti un cita produkcija. Kompānijas pārdošanas apjomi 2013.gadā ASV vien tika lēsti 4,220 miljardu dolāru apjomā.

Iepriekš par potenciālu KFC ienākšanai Latvijā netika runāts, tikmēr uzņēmums jau 2007.gadā atvēra restorānu Viļņā, paziņojot, ka nākamo gadu laikā plāno izvērsties visā Baltijas tirgū.

"Pizza Hut" ir vairāk nekā 12 000 restorānu 88 pasaules valstīs.

LETA/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 26
Kas tur labs, un kādas ir cenas? Fotoreportāža no Centrāltirgus rudenī 7
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības 3
Skatīt visus komentārus