Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Uzņēmums jau ir saņēmis ap 2500 e-pasta vēstuļu no cilvēkiem, kas vēlas to iegādāties.

Milzīgs pieprasījums pēc jaunās pistoles, kura izskatās kā viedtālrunis. VIDEO 6

Auto un tehnoloģijas
2016. gada 23. martā 12:25 2016. gada 23. martā 12:25
Jauns uzņēmums ASV Minesotas štatā ir izgudrojis pistoli “Ideal Conceal”, kas salocītā veidā izskatās kā viedtālrunis, ziņoja telekanāls CNN.

Video, kurā redzams šis izgudrojums, portālā “YouTube” ir publicējis interneta resurss “TomoNews”.

Ideja par šādu salokāmu pistoli ienāca prātā uzņēmējam Kērkam Čelbergam, kurš bija izvirzījis mērķi izgudrot tādu šaujamieroci, ko varētu nēsāt bez riska nobiedēt apkārtējos cilvēkus.

Šajā pistolē ir divas .380 kalibra lodes divos stobros. To ir iespējams salocīt kastītes formā, kas pēc izskata atgādina viedtālruni un ko var iebāzt kabatā vai atklāti demonstrēt sabiedriskā vietā.

Kad pistole ir salocīta, ar to šaut nav iespējams. Tomēr pietiek vienreiz noklikšķināt uz drošinātāja, lai tā atlocītos un būtu gatava šaušanai, teikts kompānijas “Ideal Conceal” interneta vietnē.

“Viedtālruņi ir visur, tātad mūsu jaunā pistole viegli iekļausies šodienas vidē. Salocītajā stāvoklī tā būs praktiski nemanāma, jo būs paslēpta atklātā vietā,” vēstīja kompānija.

Uzņēmums informēja, ka salokāmā pistole kļūs pieejama pircējiem šī gada vidū un maksās 395 ASV dolārus. Tās autors Čelbergs paziņoja, ka jau ir saņēmis ap 2500 e-pasta vēstuļu no cilvēkiem, kas vēlas to iegādāties.

Lai gan salocītā pistole būs redzama citiem, tās nēsāšanai var būt nepieciešama slēpta šaujamieroča nēsāšanas atļauja, bet tas būs atkarīgs no štatu un vietējiem likumiem, kas ASV ir ļoti dažādi.

Uzņēmējs Čelbergs sacīja, ka viņš varētu izstrādāt šādus ieročus dažādu kalibru munīcijai. Viņš arī plāno 2018.gadā nākt klajā ar “Ideal Conceal” pusautomātisku versiju.

Jaunais šaujamierocis - video:


LETA/ Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Kristapa Porziņģa brālis panācis savu? Viņu tagad Ņujorkā uztver daudz nopietnāk 14
Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 129
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 17
Skatīt visus komentārus