Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Rallija norise radio ēterā būs līdzvērtīga sacensību vērošanai klātienē, atspoguļojot aktuālākos notikumus, sportistu un līdzjutēju emocijas.

"Rallijs Kurzeme" ierūcina Rietumu radio ēteru 1

Auto un tehnoloģijas
2016. gada 6. maijā 11:05 2016. gada 6. maijā 11:05
Rietumu radio kopā ar Statoil piedāvā ātruma festivāla “Rallijs Kurzeme” līdzjutējiem iespēju tā norisi klausīties radio ēterā.

6. un 7. maijā Liepājā norisināsies ātruma festivāls “Rallijs Kurzeme”, kas tiešraidē tiks translēts Rietumu radio ēterā. Radio tiešraidēs varēsiet uzzināt gan rezultātus, gan sportistu intervijas no ātrumposmiem, gan arī ekspertu komentārus radio studijā. Tāpat Rietumu radio dzirdēsiet visu oficiālo informāciju no rallija centra, kā arī tiksiet informēti par izmaiņām rallija norisē.

Rallija norise radio ēterā būs līdzvērtīga sacensību vērošanai klātienē, atspoguļojot aktuālākos notikumus, sportistu un līdzjutēju emocijas. Abas rallija festivāla dienas Rietumu Radio studijā saimniekos Rietumu radio raidījumu programmu vadītājs Jānis Bumbulis un rallija profesionāļi, kuri ir patiesi rallija entuziasti.

Ierūcini savus radio skaļruņus un esi kopā ar Rallija radio – 105,8 FM Liepājā un tās apkārtnē vai Rietumu radio mājaslapā www.rietumuradio.lv .

Karlīna Timofejeva / Foto: Dzintars Hmieļevskis/LETA

Citi šobrīd lasa

Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Ziemas olimpiskajās spēlēs pirmo reizi startēs Nigērija. Tās būs šīs daudzpusīgās meitenes 4
Krāšņi tērpi, polonēze, izsoles... Aizvadīta vērienīgā Labdarības balle 38
Pievienot komentāru