Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Konkursā uz VID ģenerāldirektora amatu saņemti 11 pieteikumi.

VID šefa amatam pieteikušies 11 gribētāji 2

Bizness un ekonomika
2016. gada 5. jūlijā 13:04 2016. gada 5. jūlijā 13:04
Valsts kancelejas izsludinātajā konkursā uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amatu saņemti 11 pieteikumi.

Tiesa gan, vēl kādu pieteikumu Valsts kanceleja var saņemt pa pastu.

Kad visi pretendentu pieteikumi tiks apkopoti, konkursa komisija sāks vērtēt iesniegtos dokumentus un to atbilstību izvirzītajām prasībām.

Pirmdien, 4.jūlijā, noslēdzās pieteikšanās konkursā uz VID ģenerāldirektora amatu.

No amata pretendenta tiek prasīta nevainojama reputācija, maģistra grāds, vēlams ekonomikā, finansēs, tiesību zinātnēs vai vadības zinībās un ne mazāk kā trīs gadu darba pieredze vadošā amatā ar vismaz 40 padotajiem darbiniekiem. Tāpat ir vēlama darba pieredze valsts pārvaldē un zināšanas un izpratne par VID darbības jomu.

VID ģenerāldirektoram tiek piedāvāts atbildīgs darbs ar starptautiskās sadarbības iespējām, iespēja pilnveidot VID kā modernu klientorientētu iestādi. Atlīdzība noteikta līdz 3417 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Tāpat vēstīts, ka VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone jūnija beigās atstāja amatu.

Pētersone VID ģenerāldirektores amatu ieņēma no 2013.gada 23.oktobra. Līdz tam bija dienesta ģenerāldirektora vietniece nodokļu jomā, Nodokļu kontroles pārvaldes direktore. Papildus tiešajiem amata pienākumiem no 2013.gada 10.jūlija Pētersone bija arī VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja.

VID ir finanšu ministra padotībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kas nodrošina nodokļu maksājumu un nodokļu maksātāju uzskaiti, valsts nodokļu, nodevu un citu valsts noteikto obligāto maksājumu iekasēšanu Latvijas teritorijā, kā arī iekasē nodokļus, nodevas un citus obligātos maksājumus Eiropas Savienības budžetam, īsteno muitas politiku un kārto muitas lietas.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Vienas dienas laikā Valteram Frīdenbergam saziedo 85 tūkstošus eiro
Šorīt 55 gadu vecumā no smadzeņu vēža miris slavenais operdziedātājs Hvorostovskis 26
Robežsargi atvainojas Rīgas lidostas pasažieriem par vakar notikušo 4
Pievienot komentāru