Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Dienvidsudānā notikušās aviokatastrofas iemesli pagaidām nav zināmi.

Zīdainis brīnumaini izdzīvo Krievijā ražotas kravas lidmašīnas avārijā, kas paņēma vairākus desmitus dzīvību. FOTO 9

Pasaulē
2015. gada 5. novembrī 06:48 2015. gada 5. novembrī 06:48
Trešdien Dienvidsudānā avarēja Krievijā ražota kravas lidmašīna "Antonov-12", prasot vismaz 41 cilvēka dzīvību. Neticami, taču aviokatastrofā brīnumaini izdzīvoja kāds gadu vecs zīdainis, kuru trieciens izmeta uz zemes. Vēl bez viņa avārijā dzīva palika kāda gados vecāka sieviete, bet visi pārējie salonā esošie gāja bojā.

Lidmašīna "An" pacēlusies no Dienvidsudānas galvaspilsētas Džubas lidostas, lai dotos uz Paločas naftas atradnēm Augšnīlas štatā, taču tūlīt pēc tam nogāzusies Baltās Nīlas upes salā, lauksaimnieku un zvejnieku ciemā, kas atrodas pusotru kilometru no Džubas lidostas. Gājuši bojā gandrīz visi lidmašīnā esošie cilvēki, kā arī pagaidām neprecizēts skaits cilvēku uz zemes, tostarp bērni. Lidmašīnā "An" bijuši apmēram 20 cilvēki, tostarp 10 līdz 15 pasažieri. Savukārt Dienvidsudānas mediji ziņoja, ka lidmašīnā bijuši 12 cilvēki - pieci apkalpes locekļi Krievijas pilsoņi, kā arī septiņi pasažieri. Pēc Džubas lidostas amatpersonu teiktā, izdzīvojuši trīs no lidmašīnā esošajiem cilvēkiem. 

No lidaparāta korpusa avārijas brīdī "izmestais" zīdainis dzimis laimes krekliņā - viņam nav bīstamu traumu. Mazuli ar laivu nogādāja slimnīcā. Nelaimes iemesli nav noskaidroti.

Kasjauns.lv/Foto: Reuters/AFP/EPA

Citi šobrīd lasa

Eksprezidente norāda: būtu jābaidās, ka pie mums atkal ieplūdīs cilvēki, kas nicina šo valsti 247
Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 11
Saimniekšova Jānis izvēlas bravūrīgo Evitu, kura viņu nosauca par sliņķi 15
Skatīt visus komentārus