Krievijas Valsts domes spīkers Sergejs Nariškins: "Mēs zinām tos, kas to pastrādāja, un viņi ir jātiesā. Tajā pašā laikā atbilde no Krievijas puses noteikti sekos saskaņā ar starptautiskajām tiesībām. Turklāt Krievijai ir tiesības uz militāru atbildi."

Krievijas Valsts domes spīkers: "Krievijai ir tiesības uz militāru atbildi Turcijai" 216

Pasaulē
2015. gada 28. novembrī 10:46 2015. gada 28. novembrī 10:46
Maskavai ir tiesības uz militāru atbildi Turcijai pēc krievu bumbvedēja notriekšanas pie Sīrijas robežas, piektdien paziņojis Krievijas Valsts domes spīkers Sergejs Nariškins.

Intervijā Rumānijas televīzijas kanālam "Digi24" parlamenta apakšpalātas priekšsēdētājs norādījis, ka lidmašīnas notriekšana esot bijusi "apzināta mūsu karavīru slepkavība un šis noziegums ir jāsoda".

"Mēs zinām tos, kas to pastrādāja, un viņi ir jātiesā. Tajā pašā laikā atbilde no Krievijas puses noteikti sekos saskaņā ar starptautiskajām tiesībām. Turklāt Krievijai ir tiesības uz militāru atbildi," izteicās Nariškins, kurš ieradies Bukarestē uz Melnās jūras Ekonomiskās sadarbības Parlamentārās Asamblejas (PABSEC) sēdi.

Viņš piebilda, ka jau ceturtdien Maskava novirzījusi papildus militāros resursus Krievijas lidmašīnu aizsardzībai Sīrijā.

Turcijas iznīcinātāji notriec Krievijas bumbvedēju - video:

 

 

LETA/Foto: AFP/LETA, EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Šveices policija izmeklē uzbrukumu ar cirvi: kas zināms par Latvijas pilsoni, kurš tajā vainojams? 40
Pēc žūrijas lēmuma “X faktoru” atstāj Nadežda Maņkeviča 1
Apprecējies astrologs Kristaps Baņķis
Skatīt visus komentārus