42 Foto
Krievijas Valsts domes spīkers Sergejs Nariškins: "Mēs zinām tos, kas to pastrādāja, un viņi ir jātiesā. Tajā pašā laikā atbilde no Krievijas puses noteikti sekos saskaņā ar starptautiskajām tiesībām. Turklāt Krievijai ir tiesības uz militāru atbildi."

Krievijas Valsts domes spīkers: "Krievijai ir tiesības uz militāru atbildi Turcijai" 216

Ārzemēs
2015. gada 28. novembrī 10:46
Maskavai ir tiesības uz militāru atbildi Turcijai pēc krievu bumbvedēja notriekšanas pie Sīrijas robežas, piektdien paziņojis Krievijas Valsts domes spīkers Sergejs Nariškins.

Intervijā Rumānijas televīzijas kanālam "Digi24" parlamenta apakšpalātas priekšsēdētājs norādījis, ka lidmašīnas notriekšana esot bijusi "apzināta mūsu karavīru slepkavība un šis noziegums ir jāsoda".

"Mēs zinām tos, kas to pastrādāja, un viņi ir jātiesā. Tajā pašā laikā atbilde no Krievijas puses noteikti sekos saskaņā ar starptautiskajām tiesībām. Turklāt Krievijai ir tiesības uz militāru atbildi," izteicās Nariškins, kurš ieradies Bukarestē uz Melnās jūras Ekonomiskās sadarbības Parlamentārās Asamblejas (PABSEC) sēdi.

Viņš piebilda, ka jau ceturtdien Maskava novirzījusi papildus militāros resursus Krievijas lidmašīnu aizsardzībai Sīrijā.

Turcijas iznīcinātāji notriec Krievijas bumbvedēju - video:

 

 

LETA/Foto: AFP/LETA, EPA/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Reirs pat nevarot normāli strādāt. Labklājības ministrija skaidro, kādēļ brūk tās ēka 14
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 21
  • Egidija ģimene apšauta miegā. Puisis vainu noliedz: mājās bijis, bet neko neatceras 27