Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Jaunā gada svinības Frankfurtē.

Ar arābu akcentu runājoši vīrieši gadumijā veikuši seksuāla rakstura uzbrukumus sievietēm arī Frankfurtē 97

Pasaulē
2016. gada 7. janvārī 11:21 2016. gada 7. janvārī 11:21
Arī Frankfurtē, Vācijas Hesenes federālajā zemē, gadumijā vairākas sievietes cietušas vīriešu grupu seksuāla rakstura uzbrukumos, pavēstīja policija. Vienlaikus iesniegumu skaits Hamburgā par Jaungada naktī pieredzēto seksuālo vardarbību pieaudzis līdz teju 40.

Vairākas sievietes policijai sniegušas liecības par to, ka viņas Frankfurtē cietušas uzbrukumos, kas bijuši līdzīgi tiem, kas Jaungada naktī pieredzēti Ķelnē un izraisījuši šoku Vācijas sabiedrībā.

Viens no incidentiem noticis neilgi pēc pusnakts, kad aptuveni desmit vīriešu grupa ielenkusi trīs sievietes un tās neķītrā veidā apgrābstījuši, vēsta žurnāls "Spiegel".

Sievietes par notikušo paziņojušas otrdienas pēcpusdienā.

Uzbrucēji, spriežot pēc izskata, bijuši no Ziemeļāfrikas, angliski viņi runājuši ar izteiktu arābu akcentu, apliecināja policija.

"Mēs līdz šim nezinājām par to, ka vīriešu grupas ir bīstami seksuāli uzmākušās sievietēm," sacīja policijas pārstāve sakariem ar presi.

Citā incidentā četrām sievietēm uzbrukusi trīs vīriešu grupa, kas viņas apgrābstījuši. Vienai sievietei nolaupīts telefons. Par uzbrucēju ārējo izskatu nekas netiek ziņots.

Sieviešu skaits, kas ziņojušas par Hamburgā Jaungada naktī pieredzētiem seksuāla rakstura uzbrukumiem, pieaudzis līdz 39, paziņoja policija.

Vācijas ziemeļdaļas ostas pilsētā pēdējo 24 stundu laikā saņemti 26 iesniegumi.

Detaļas par Hamburgā notikušajiem uzbrukumiem gaismā nāk visai lēni. Uzbrukumi notikuši vairākās pilsētās vietās, bet lielākā to daļa pieredzēta Rēperbānī - Hamburgas nakts dzīves centrā.

Šoku Vācijas sabiedrībā izraisījuši Ķelnē Jaungada naktī pieredzētie masveida seksuāla rakstura uzbrukumi sievietēm, kā arī tas, ka valsts lielākie mediji tos centās noklusēt.

Uzbrucēji Ķelnē bijuši "Ziemeļāfrikas un arābu izcelsmes", apliecināja pilsētas policijas priekšnieks.

Likumsargu saņemto iesniegumu skaits par uzbrukumiem gadumijā Ķelnes ielās trešdien pārsniedzis 100.

Sociālajos medijos labējā spārna komentētāji Ķelnes uzbrukumos vaino kancleres Angelas Merkeles valdību un tās īstenoto patvēruma meklētāju uzņemšanu - to skaits pērn sasniedza 1,1 miljonu.

Eiroskeptiķu partija "Alternatīva Vācijai" uzbrukumus raksturo kā "katastrofālās patvēruma un migrācijas politikas šaušalīgās sekas".

Jaunā gada svinības Frankfurtē - video:
LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Pentagons apmaksā dzimuma maiņu: kāds kājnieks par valsts naudu kļuvis par sievieti 18
Godinot Latvijas neatkarību, jāslavē arī čekisti un slepkavas 92
Super lēts dzīvoklis Rīgas centrā - neuzķeries! Sludinājumu portālā uzdarbojas krāpnieki 1
Skatīt visus komentārus