Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Pēc četru mēnešu intensīvas draudzības Mērdoks un Džerija Hola savas attiecības nostiprinās juridiski.

Miljardieris Ruperts Mērdoks 84 gadu vecumā atkal precēsies. Izredzētā - Mika Džegera bijusī. FOTO 18

Pasaulē
2016. gada 12. janvārī 09:58 2016. gada 12. janvārī 09:58
Mediju magnāts Ruperts Mērdoks precēsies ar amerikāņu aktrisi un bijušo supermodeli Džeriju Holu, topošais pāris otrdien paziņoja britu laikrakstā “The Times”

Mērdoka un Holas romantiskās attiecības sākās pirms četriem mēnešiem, un viņi nedēļas nogalē saderinājās Losandželosā, kur Mērdoks un Hola svētdien apmeklēja 73.ikgadējo “Zelta globusu” piešķiršanas pasākumu. 84 gadus vecais Mērdoks, kura vadītajai izdevējdarbības firmai “News Corporation” pieder “The Times”, paziņoja par gaidāmajām kāzām šī laikraksta dzimšanas, laulību un nāves gadījumu sadaļā.

"Ruperts Mērdoks, Prudensas, Elizabetes, Laklana, Džeimsa, Greisas un Hlojas Mērdoku tēvs, un mis Džerija Hola, Elizabetes, Džeimsa, Džordžijas un Geibriela Džegeru māte, ar prieku paziņo par savu saderināšanos,” teikts laikraksta publicētajā paziņojumā. Mērdoks un Hola sāka tikties vasaras beigās pēc tam, kad viņus iepazīstināja Mērdoka tuvas radinieces. Viņi pirmoreiz darīja zināmas atklātībai savas attiecības oktobrī regbija Pasaules kausa finālspēļu laikā Londonā.

Mērdokai un Holai ir 10 bērni no viņu iepriekšējām laulībām. Pēc Ziemassvētkiem viņi kopā ar dažiem no saviem bērniem pavadīja brīvdienas uz jahtas Karību jūrā. Mērdokam šī būs ceturtā, bet 59 gadus vecajai Holai – otrā laulība.

Mērdoks ir bijis laulāts ar austrālieti Patrīsiju Bukeri, žurnālisti Annu Torvu un Vendiju Dengu, no kuras viņš šķīrās 2013.gadā.    Hola 1990.gadā Indonēzijas Bali salā salaulājās ar rokmūziķi Miku Džegeru. Kad viņu laulība 1999.gadā tika šķirta, Džegers apgalvoja, ka šī laulība neesot juridiski pastāvējusi.

Austrālijā dzimušais Mērdoks tagad ir ASV pilsonis ar vairāk nekā 11 miljardu ASV dolāru (10 miljardu eiro) lielu bagātību. Viņa firmai pieder daži no pasaules slavenākajiem laikrakstiem, tai skaitā “The Wall Street Journal”, “The New York Post” un britu tabloīds “The Sun”.

BNS/Foto: Vida Press/Reuters

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Jubilejas joki. Anekdotes par latviešiem un Latviju 27
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 28
Skatīt visus komentārus