Ātrās ēdināšanas magnāta ienākšana Kazahstānā ir liels notikums šajā valstī.

Kazahstānā pirmo "McDonalds" atklāšanu pagodina pat Valsts prezidents 1

Pasaulē
2016. gada 5. martā 21:00 2016. gada 5. martā 21:00
Kazahstānas prezidents Nursultans Nazarbajevs sestdien Astanā apmeklējis valstī pirmo ātrās ēdināšanas restorānu "McDonald's", kura oficiālā atklāšana notiks 8.martā, informēja prezidenta preses dienestā.

Nazarbajevs iepazinies ar Kazahstānā pirmā ASV ātrās ēdināšanas uzņēmuma "McDonald's" restorāna darbu un aprunājies ar tā darbiniekiem.

Restorāns Astanā izveidots 863 kvadrātmetrus plašās telpās un tajā ir 206 sēdvietas apmeklētājiem. Tā interjerā izmantots jauns dizaina koncepts, kā arī tas aprīkots ar modernākajām klientu apkalpošanas sistēmām.

"McDonald's" otrā restorāna atklāšana Kazahstānā gaidāma šogad, bet tuvāko piecu gadu laikā Kazahstānā plānots atvērt vēl 15 "McDonald's" restorānus.

Kazahstānā "McDonald's" produkcija tiks izgatavota no apstiprinātu piegādātāju produkcijas. Vienlaikus tiek turpināts darbs, lai attīstītu vietējo ražotāju bāzi, norādīja Nazarbajeva preses dienestā.

Kazahstānas prezidents Nursultans Nazarbajevs.

Pirms 75 gadiem dibinātais uzņēmums "McDonald's" ir viens no pasaulē lielākajiem ātrās ēdināšanas tīkliem. 120 pasaules valstīs ir 36 tūkstoši tā restorānu.

BNS/ Foto: Evija Trifanova/LETA, Agnese Gulbe/LETA

Citi šobrīd lasa

Pasauli satriec sievietes snaiperes reakcija uz lodi, kas gandrīz viņu nogalināja. VIDEO 22
Ar vārnām, kazām, slavenībām un pannām. 100 spilgti pensijā aizgājušā Mārtiņa Rītiņa foto 8
Pēc nesaskaņām ar Porziņģi un Entoniju "Knicks" komandu pamet NBA leģenda Fils Džeksons 9
Tēmas: McDonald's
Pievienot komentāru