Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Pēc Briseles teroraktiem Igaunijā un Lietuvā pastiprina drošību 1

Pasaulē
2016. gada 22. martā 18:49 2016. gada 22. martā 18:49
Pēc otrdien Briselē notikušajiem teroraktiem Latvijas kaimiņvalstīs Igaunijā un Lietuvā tiek veikti pasākumi drošības pastiprināšanai.

Igaunijas policija pastiprinājusi drošību Tallinas lidostā, pasažieru ostā, autoostā un dzelzceļa stacijā.

"Mēs stingrāk kontrolējam Tallinas lidostu un Vecpilsētas ostu. Turklāt mēs pievērsīsim pastiprinātu uzmanību autoostai un dzelzceļa stacijai," sociālajos medijos paziņoja Igaunijas Policijas un robežsardzes departamenta Ziemeļu prefektūras priekšnieks Kristians Jāni.

Īpašās vienības policistu patruļas ar suņiem nosūtītas lidostu un pasažieru ostu. Policijas patruļu skaits palielināts arī Tallinas centrā, informēja Igaunijas Iekšlietu ministrijas preses dienests.

Teroraktu draudu līmenis Igaunijā nav paaugstināts, uzsvērusi ministrija.

Arī Lietuvā par drošību atbildīgo valsts dienestu koordinācijas padome aicinājusi paaugstināt modrību.

"Ieteikums pašlaik ir šāds - dienestiem paaugstināt modrības līmeni, jo tas pašlaik tiek darīts Eiropas Savienībā," visās valstīs," žurnālistiem teica Valsts drošības departamenta vadītājs Darjus Jaunišķis.

"Mēs šeit vairāk skatāmies uz cilvēku masu pulcēšanās vietām. (...) Notikumi Briselē liecina, ka tās tomēr ir vietas, kuras ir mērķi numur viens," viņš piebilda.

Jau vēstīts, ka saistībā ar teroraktiem Briselē Latvijas Drošības policija  rekomendējusi starptautiskajai lidostai "Rīga", "Latvijas Dzelzceļam" (LDz) un "Rīgas starptautiskajai autoostai" pastiprināt preventīvos drošības pasākumus.

Beļģijas galvaspilsētā Briselē otrdien notika vairāki sprādzieni, tostarp lidostā un metro. Uzbrukumos ir vismaz 34 bojāgājušie.

BNS

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 28
No teroristu gūsta atbrīvotā ģimene beidzot sniedz emocionālu un atklātu interviju kopā 31
Prātam neaptverami: piedzēries pusaudzis Rīgas skolā iekausta policistu 30
Pievienot komentāru