Amerikāņu dziedātāja Meraija Kerija 7. aprīlī koncertēs arī Rīgā.

Pēc divām nedēļām Rīgā gaidāmā Meraija Kerija atcēlusi koncertu Briselē 4

Ārzemēs
2016. gada 26. martā 13:20
Amerikāņu dziedātāja Meraija Kerija paziņojusi, ka drošības apsvērumu dēļ atceļ svētdien paredzēto koncertu Briselē pēc otrdien notikušajiem teroraktiem šajā pilsētā.

Kerijas Eiropas koncertturnejas, kas sākās marta vidū, biļešu tirdzniecības vietnē teikts, ka koncerts Briselē ir atcelts. Savukārt dziedātājas kontā mikroemuāru vietnē "Twitter" sacīts, ka koncerts atcelts drošības apsvērumu dēļ.

Tajā norādīts, ka Kerija saņēmusi ieteikumus atcelt koncertu, lai gādātu par sava personāla un koncerta apmeklētāju drošību pēc otrdienas teroraktiem, kad sprādzienos lidostā un metro stacijā gāja bojā 31 cilvēks, bet 300 tika ievainoti.

Savukārt franču rokmūzikas veterāns Džonijs Halidejs nav atcēlis sestdien Briselē plānoto koncertu.

Pēc novembrī notikušajiem teroraktiem Parīzē, kuros gāja bojā 130 cilvēku, tādas mūzikas zvaigznes kā grupas "U2" un  "Foo Fighters" atcēla vai atlika plānotos koncertus Francijas galvaspilsētā.

Pagaidām nav publiskota informācija, vai un kad Kerijas koncerts Briselē varētu notikt, bet ierakstos "Twitter" teikts, ka Kerija cer jau tuvākajā laikā satikt savus fanus Beļģijā.

Sestdien Kerijai paredzēts koncerts Luksemburgā, savukārt 7.aprīlī gaidāms Kerijas koncerts Rīgā.

Koncerttūri "Sweet Sweet Fantasy" īpašu padara tas, ka mūziķe Eiropā nav uzstājusies kopš 2003.gada.

Ar vairāk nekā 220 miljoniem pārdotu ierakstu   Kerija  ir viena no visu laiku veiksmīgākajām personībām mūzikas biznesā. Viņa ir ieguvusi vairākas "Grammy" balvas, 19 "World Music Awards", 21 "American Music Awards" un 14 "Billboard" apbalvojumus.

Dziedātāja ir pazīstama ar savu piecu oktāvu vokālu, dziesmu rakstīšanu un ierakstu producēšanu.   Kerija saņēmusi arī "Billboard" godalgu kā labākā desmitgades mūziķe. Viņa ieguvusi arī "World Music Award" kā pasaules veiksmīgākā dziedātāju šajā tūkstošgadē un "Icon Award" par unikāliem sasniegumiem dziesmu rakstīšanā.

BNS/Foto: AFP/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 45
  • "Garīgā izaugsme" kā kritiskās domāšanas trūkums 15
  • Repšes meita pēc operācijas pateicas par spēcinošo atbalstu 5