Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Privātdetektīvi: Kanādas miljardieris un viņa sieva tikuši zvērīgi noslepkavoti 49

Ārzemēs
22. janvārī 08:34 2018. gada 22. janvārī 08:34
Kasjauns.lv
Kanādas miljardieris Berijs Šērmans (75) un viņa sieva Hanija (70), visticamāk, ir noslepkavoti, turklāt noziegumu pastrādājusi vairāku cilvēku grupa, atsaucoties uz Šērmanu ģimenes algotu privātdetektīvu teikto, vēsta Kanādas mediji.

Noraidot versiju, ka turīgais pāris varētu būt vienlaikus izdarījuši pašnāvību, privātdetektīvu versija ir - laulātie tikuši noslepkavoti. Viņi miruši 13. decembrī, divas dienas pirms abus mājas pagrabā Toronto atrada nekustamā īpašuma aģents. 

Izmeklētāji secinājuši, ka slepkavas, visticamāk, bijuši vairāki. 

Bagātnieku pāra bērnu algoti izmeklētāji secinājuši, ka laulātie draugi ir mājas pagrabā ir noslepkavoti, un to paveikuši vairāki cilvēki. (Foto: REUTERS)

Jau vēstīts, ka, vīlušies policijas darbā un nesankcionētā iespējamo nāves iemeslu izplatīšanā medijiem, farmācijas magnāta bērni izlēma algot pieredzējušus Kanādas privātdetektīvus. Bērni noraidīja versiju, ka Šērmans un viņa sieva varētu būt izdarījuši pašnāvību, jo abi bijuši ar dzīvi apmierināti, laimīgi, turklāt kaluši plānus nākotnei.

Atsaucoties uz Toronto radio "CBC" vēstīto, klajā nākusi arī precīzāka informācija par to, kādos apstākļos pāris atrasts. 

Abi atrasti vertikālā stāvoklī karājoties pie baseina margām, ap viņu kakliem apjoztas ādas jostas. Izmeklētāji secinājuši, ka sievietes un vīrieša plaukstu locītavas vismaz kādu brīdi bijušas savienotas (sasietas kopā), taču nav atrastas virves vai citi materiāli, ar ko tas darīts. Pāra nāves oficiālais iemesls - nosmakšana.

Privātdetektīvi arīdzan uzskata, ka Šērmani pirms nāves cīnījušies ar saviem slepkavām. Sievietei bijušas brūces uz deguna un lūpām, taču uz apģērba augšdaļas asiņu bijis maz, kas varētu norādīt uz to, ka brīdi iepriekš sieviete pavadījusi ar seju pie grīdas, kur konstatēta asins peļķe. Pēc tam viņa pakārta jostā pie margām. 

Saistītās ziņas

Kanādas miljardieru pāra nāve - arvien mīklaināka. Mirušā farmācijas magnāta bērni algo privātdetektīvu 12
Mirušā Kanādas miljardieru pāra bērni pauž sarūgtinājumu par policijas darbu 12
Savrupmājā aizdomīgos apstākļos mirušus atrod Kanādas miljardieri un viņa sievu 34

Jau vēstīts, ka 15. decembrī Toronto, Kanādā, savas mājas pagrabā atrasts farmācijas giganta "Apotex" īpašnieka un sabiedrībā zināma mecenāta Berija Šērmana un viņa sievas līķi.

Citi šobrīd lasa

Krūzītes ar Hitleru un kāškrustiem: Āgenskalna tirgū pārdod suvenīrus ar nacisma simboliku 130
"Sadzeras un prātiņš aiziet!" Huligāni naktī izposta gleznainu atpūtas vietu Rūjienas pusē 15
Neievērotas pazīmes, kas jau agrāk liecināja, ka hercogiene Megana ir mātes cerībās 3
Tēmas: Kanāda
Skatīt visus komentārus

Скорбящая о жертвах в Керчи Волочкова возмутила цинизмом и лицемерием 5

Екатерина Андреева изменилась до неузнаваемости 2