Odiozais miljardieris, uzrunājot - kāda sakritība! - tieši Ņujorkas vēlētājus, traģisko 9/11 saputroja ar populāra veikala tīkla nosaukumu. Un nedz laboja sevi, nedz atvainojās.

Tramps neiedomājami izgāžas, runājot par traģisko 11.septembri. VIDEO 17

Ārzemēs
2016. gada 19. aprīlī 08:25
Vadošais pretendents izvirzīšanai par ASV prezidenta vēlēšanu kandidātu no Republikāņu partijas miljardieris Donalds Tramps pirmdien savā runā Ņujorkas štata Bufalo pilsētā pārteicās, sajaucot 11.septembri (9/11) – 2001.gadā Ņujorkā sarīkoto teroraktu datumu – ar ASV populārā veikalu tīkla “7-Eleven” nosaukumu, ziņo ASV žurnāls “US Weekly”.

“Tas ir ļoti tuvu manai sirdij. Jo es tur biju un skatījos uz mūsu policistiem un mūsu ugunsdzēsējiem 7/11, Pasaules tirdzniecības centrā tieši pēc tā sagrūšanas. Un es redzēju darbībā dižākos cilvēkus, kādus jebkad esmu redzējis,” sacīja Tramps.

Tramps neizlaboja savu pārteikšanās kļūdu un nav oficiāli reaģējis uz to, lai gan otrdien tieši Ņujorkas štatā notiek priekšvēlēšanas.

Priekšvēlēšanu gaitā cīnoties pret savu sāncensi Tedu Krusu, Tramps ir uzsvēris atbalstu Ņujorkai un pārmetis Krusam viņa nievājošu izteikumu par “Ņujorkas vērtībām”.

Interneta kopiena nepalaida garām Trampa pārteikšanos.

“Gluži kā Donalds Tramps es redzēju ”7-11” visdrosmīgākos cilvēkus, kādus jebkad esmu redzējis. Viņi ēda hotdogus,” pajokoja viens interneta lietotājs.

“Donalds Tramps uzstājās ar runu, stāstot par “7-11” šausmīgajiem notikumiem, un man atliek vien brīnīties, kas bija noticis ar ķīmisko tīrītavu turpat blakus,” rakstīja cits interneta zobgalis.

LETA/Foto: Reuters/Scanpix/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ballītē Krievijā izvarotās Diānas ģimene dzīvo īstā ellē. Tēvs ir nikns uz visu valsti 31
  • Ropažnieks Jānis laimē iespaidīgu naudas summu. "Sākumā domāju, ka tie ir 10 eiro..." 10
  • Zanes eksperiments ar rīsiem kļūst par īstu sensāciju Latvijā  9