Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Veikala "Clear Choice Auto Body Repair" īpašnieks Džesijs Maikls Zeiferts tika aizturēts pēc kāda darbinieka paziņojuma, ka Zeiferts un viņa 39 gadus vecā draudzene Nensija Džīna Lēleina maksājuši darbiniekiem ar metamfetamīnu.

ASV uzņēmums piedāvā darbiniekiem metamfetamīnu kā prēmiju 2

Pasaulē
2016. gada 25. aprīlī 17:16 2016. gada 25. aprīlī 17:16
Autodetaļu veikals ASV Minesotas štatā ir nonācis narkotiku apkarošanas dienesta redzeslokā pēc ziņām, ka tā īpašnieki izplata metamfetamīnu kā prēmijas saviem darbiniekiem, vēsta ASV ziņu aģentūra UPI.

40 gadus vecais veikala “Clear Choice Auto Body Repair” īpašnieks Džesijs Maikls Zeiferts tika aizturēts pēc kāda darbinieka paziņojuma, ka Zeiferts un viņa 39 gadus vecā draudzene Nensija Džīna Lēleina maksājuši darbiniekiem ar metamfetamīnu.

Pretnarkotiku vienības aģenti izpētīja šo veikalu Minesotas štata Mankato pilsētā, un vienības komandieris ziņoja, ka Lēleina Zeiferta klātbūtnē iedevusi katram no sešiem veikala darbiniekiem pusgramu metamfetamīna.

Vienībai veicot kratīšanu šajā veikalā, tika atrastas šļirces un digitāli svari ar metamfetamīna pēdām.

Vienība bija novērojusi šo veikalu vairāk nekā sešus mēnešus, bet nebija ieguvusi pietiekamus pierādījumus, lai aizturētu Lēleinu.

Zeiferts agrāk bijis aizturēts par marihuānas glabāšanu un auto vadīšanu dzērumā.

BNS/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

7 iemesli, kas neļauj notievēt pēc dzemdībām 3
Pārsteidzoši uz futbola Pasaules kausu tikušajai Peru draud diskvalifikācija no sacensībām
"Spēlmaņu naktī" triumfē Briķe un Jakovels un režisors Zemļanskis ar "Precībām" 2
Pievienot komentāru