Veikala "Clear Choice Auto Body Repair" īpašnieks Džesijs Maikls Zeiferts tika aizturēts pēc kāda darbinieka paziņojuma, ka Zeiferts un viņa 39 gadus vecā draudzene Nensija Džīna Lēleina maksājuši darbiniekiem ar metamfetamīnu.

ASV uzņēmums piedāvā darbiniekiem metamfetamīnu kā prēmiju 2

Pasaulē
2016. gada 25. aprīlī 17:16 2016. gada 25. aprīlī 17:16
Autodetaļu veikals ASV Minesotas štatā ir nonācis narkotiku apkarošanas dienesta redzeslokā pēc ziņām, ka tā īpašnieki izplata metamfetamīnu kā prēmijas saviem darbiniekiem, vēsta ASV ziņu aģentūra UPI.

40 gadus vecais veikala “Clear Choice Auto Body Repair” īpašnieks Džesijs Maikls Zeiferts tika aizturēts pēc kāda darbinieka paziņojuma, ka Zeiferts un viņa 39 gadus vecā draudzene Nensija Džīna Lēleina maksājuši darbiniekiem ar metamfetamīnu.

Pretnarkotiku vienības aģenti izpētīja šo veikalu Minesotas štata Mankato pilsētā, un vienības komandieris ziņoja, ka Lēleina Zeiferta klātbūtnē iedevusi katram no sešiem veikala darbiniekiem pusgramu metamfetamīna.

Vienībai veicot kratīšanu šajā veikalā, tika atrastas šļirces un digitāli svari ar metamfetamīna pēdām.

Vienība bija novērojusi šo veikalu vairāk nekā sešus mēnešus, bet nebija ieguvusi pietiekamus pierādījumus, lai aizturētu Lēleinu.

Zeiferts agrāk bijis aizturēts par marihuānas glabāšanu un auto vadīšanu dzērumā.

BNS/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Briti paguruši no poļu, lietuviešu un latviešu iebraucējiem - uzurpēts bizness, zemas prasības, slepkavības 101
Dramatisks skats Slokā: jēgu pārdzēris svinētājs skurbuli izguļ zem vilciena 40
NMPD direktore atklāj biedējošu patiesību, kāpēc cilvēki tik bieži zvana "ātrajiem" 11
Pievienot komentāru