Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Antifašists Vācijas kreiso ekstrēmistu līderei sejā iegrūž torti.

Jauns antifašists iegrūž sejā torti bēgļus atbalstošai deputātei. VIDEO 31

Pasaulē
2016. gada 28. maijā 20:39 2016. gada 28. maijā 20:39
Kāda sevi par "antifašistiem" dēvējoša grupējuma aktīvists sestdien Vācijas kreiso ekstrēmistu partijas "Die Linke" ("Kreisie") sarīkojumā Magdeburgā tās līderei Bundestāga deputātei Zārai Vāgenknehtei iegrūdis sejā torti.

Jaunietis pamanījās nokļūt līdz pasākuma pirmajai rindai, kur sēdēja Vāgenknehte, un iegrūda viņai sejā brūnu krēma torti, šādi protestējot pret viņas nostāju bēgļu jautājumā.

Atbildību par uzbrukumu uzņēmies grupējums, kas sevi dēvē par "antifašistu iniciatīvu "Tortes cilvēku ienaidniekiem"".

Aktīvisti sarīkojumā Magdeburgā izmētāja skrejlapas, kurās Vāgenknehte pielīdzināta labējās pretimigrācijas partijas "Alternatīva Vācija" (AfD) Eiropas Parlamenta deputātei Beatriksei fon Štorhai.

Vāgenknehte izpelnījusies kritiķu pārmetumus ar saviem ierosinājumiem, ka bēgļu skaitam Vācijā vajadzētu noteikt robežas.

Pret diviem akcijas dalībniekiem - vīrieti un sievieti -, kas sarīkojumā iekļuvuši, uzdoties par preses pārstāvjiem, izvirzītas apsūdzības, apliecināja "Die Linke" pārstāve sakariem ar presi.

"Tas nav kreisi, tas nav antifašistiski, tas ir antisociāli, tas ir naža dūriens mugurā, tas ir muļķīgi," sašutis skaidroja "Die Linke" biedrs Dītmars Barčs, kurš pēc uzbrukuma pavadīja Vāgenknehti no zāles.

LETA

Citi šobrīd lasa

"Pirmdzimtā" režisors Aiks Karapetjans: "Ticu, ka katrā cilvēkā sēž dēmons"
Monako princese Šarlēna parāda, ka ļoti lepojas ar saviem dvīņiem 5
Iesaka bioenerģētiķis: praktiskā maģija, kā tikt pie naudas 33
Skatīt visus komentārus