Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"Nenoliedzami, šos pasākumus var uzskatīt kā atbildi uz Ziemeļatlantijas alianses pieaugošo aktivitāti Krievijas robežu tuvumā," uzsvēris informācijas avots.

Krievija pie rietumu robežas izvieto 2 motorizētās strēlnieku brigādes 18

Pasaulē
2016. gada 4. jūnijā 14:38 2016. gada 4. jūnijā 14:38
Reaģējot uz NATO pieaugušo aktivitāti Austrumeiropā, Krievija nostiprina karaspēka grupējumu rietumu stratēģiskajā virzienā, ziņu aģentūrai "Interfax" apliecinājis avots, kas ir pazīstams ar situāciju.

"Paralēli trīs jaunu divīziju formēšanai (divu Rietumu kara apgabalā un vienas Dienvidu) papildus uz Krievijas rietumu robežu no valsts centrālajiem rajoniem tiek pārdislocētas divas motorizētās strēlnieku brigādes," sacīja aģentūras sarunbiedrs.

No Jekaterinburgas uz Brjanskas apgabala Kļinciem tiek pārdislocēta 28.atsevišķā motorizētā strēlnieku brigāde, bet no Samaras uz Belgorodas Valujkiem - 23.atsevišķā motorizētās strēlnieku brigāde.

"Nenoliedzami, šos pasākumus var uzskatīt kā atbildi uz Ziemeļatlantijas alianses pieaugošo aktivitāti Krievijas robežu tuvumā," uzsvēra aģentūras sarunbiedrs.

Jau iepriekš ticis ziņots, ka Krievijas karaspēka grupējums rietumu stratēģiskajā virzienā līdz gada beigām tiks nostiprināts, izveidojot trīs jaunas motorizētās strēlnieku divīzijas, kas bāzēsies Smoļenskas apgabala Jeļnā, Voroņežas un Rostovas apgabalos.

LETA/ Foto: EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Fotoreportāža: kā tapa un cik izmaksāja Latvijas valsts svētku salūts? 13
Šorīt 55 gadu vecumā no smadzeņu vēža miris slavenais operdziedātājs Hvorostovskis 16
Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā
Skatīt visus komentārus