"Nenoliedzami, šos pasākumus var uzskatīt kā atbildi uz Ziemeļatlantijas alianses pieaugošo aktivitāti Krievijas robežu tuvumā," uzsvēris informācijas avots.

Krievija pie rietumu robežas izvieto 2 motorizētās strēlnieku brigādes 18

Ārzemēs
2016. gada 4. jūnijā 14:38
Reaģējot uz NATO pieaugušo aktivitāti Austrumeiropā, Krievija nostiprina karaspēka grupējumu rietumu stratēģiskajā virzienā, ziņu aģentūrai "Interfax" apliecinājis avots, kas ir pazīstams ar situāciju.

"Paralēli trīs jaunu divīziju formēšanai (divu Rietumu kara apgabalā un vienas Dienvidu) papildus uz Krievijas rietumu robežu no valsts centrālajiem rajoniem tiek pārdislocētas divas motorizētās strēlnieku brigādes," sacīja aģentūras sarunbiedrs.

No Jekaterinburgas uz Brjanskas apgabala Kļinciem tiek pārdislocēta 28.atsevišķā motorizētā strēlnieku brigāde, bet no Samaras uz Belgorodas Valujkiem - 23.atsevišķā motorizētās strēlnieku brigāde.

"Nenoliedzami, šos pasākumus var uzskatīt kā atbildi uz Ziemeļatlantijas alianses pieaugošo aktivitāti Krievijas robežu tuvumā," uzsvēra aģentūras sarunbiedrs.

Jau iepriekš ticis ziņots, ka Krievijas karaspēka grupējums rietumu stratēģiskajā virzienā līdz gada beigām tiks nostiprināts, izveidojot trīs jaunas motorizētās strēlnieku divīzijas, kas bāzēsies Smoļenskas apgabala Jeļnā, Voroņežas un Rostovas apgabalos.

LETA/ Foto: EPA/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 42
  • Kāpēc atkal jāpagriež pulksteņi, un kam tas ir vajadzīgs 70
  • Liepājniekus izbrīna pārsteidzošs atklājums: pie lidostas uzieti grāvji, kas atgādina lidmašīnu kontūras 22