Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
"The Sun" izsaka atbalstu aiziešanai no ES. Un šis ir lasītākais laikraksts Lielbritānijā.

Lasītākais britu tabloīds iznāk ar klaju aicinājumu balsot PAR izstāšanos no Eiropas Savienības 47

Pasaulē
2016. gada 14. jūnijā 08:39 2016. gada 14. jūnijā 08:39
Visvairāk lasītais britu laikraksts "The Sun" otrdien nācis klajā ar aicinājumu 23.jūnijā gaidāmajā referendumā balsot par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES).

Laikraksta otrdienas numura ievadrakstu rotā Apvienotās Karalistes karoga krāsās veidots virsraksts: "BeLEAVE in Britain" (Angļu valodas vārdu spēle. Virsraksts "Tici Lielbritānijai!" ietver arī izstāšanās atbalstītāju kampaņas saukli "Leave" (aiziet, izstāties), kas izcelts ar lielajiem burtiem.).

"Mums būs jāpieņem svarīgākais politiskais lēmums mūsu dzīves laikā. "The Sun" šodien aicina visus balsot par izstāšanos," savā ievadrakstā mudina avīze.

Laikraksts norāda, ka izstāšanās no ES dos Lielbritānijai iespēju atgūt savu lielvalsts statusu, kā arī pakļaut kontrolei imigrāciju.

"Balsojiet pat izstāšanos, un mēs atgūsim savu suverenitāti, iegūsim nākotni kā pašu pārvaldīta varena valsts, ko visi apskauž," uzsvērts ievadrakstā.

Laikraksts norāda, ka paliekot ES sastāvā, Lielbritānijas nākotne būs daudz "drūmāka" un to aprīs "bezgalīgi pieaugoša Vācijas pakļautībā esoša federāla valsts".

"Mūsu zemei ir slavena vēsture. Šī ir mūsu iespēja padarīt Lielbritāniju vēl varenāku, atgūstot mūsu demokrātiju, pasargājot vērtības un kultūru, par kurām esam pamatoti lepni," uzsver "The Sun".

Laikraksts aicina "atbrīvoties no diktatoriskās Briseles", kas kļūst "arvien alkatīgāka, izšķērdīgāka, nekaunīgāka".

Vienlaikus "The Sun" nosodījis ES atbalstītāju kampaņu, nosaucot to par "neķītru" un "cinisku", kas cenšas "mūs visus nobiedēt ar dzīvi ārpus ES".

Tiek uzskatīts, ka "The Sun" vēlēšanās parasti pieslejas uzvarētāju pusei, bet 1992.gadā, kā tiek apgalvots, tieši laikraksta paustā nostāja izšķīrusi parlamenta vēlēšanu iznākumu.

LETA/Foto: Reuters

Citi šobrīd lasa

Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Skolā Krievijā atrod tualeti, ko drīkst lietot tikai "izredzētie" bērni 24
Vējonis valsts augstākos apbalvojumus pasniedz Kantānei, Marhilēvičam, Gunai Zariņai un citiem ievērojamiem cilvēkiem 35
Skatīt visus komentārus