Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Avārija notika uz automaģistrāles Taivānas galvenās starptautiskās lidostas tuvumā.

Traģēdija Taivānā: tūristu autobusā sadeg 26 cilvēki 1

Pasaulē
2016. gada 29. jūlijā 20:03 2016. gada 29. jūlijā 20:03
Taivānā otrdien aizdegās tūristu autobuss, kurā bija viesi no kontinentālās Ķīnas, un ugunsgrēkā gājuši bojā 26 cilvēki, ziņoja Taivānas mediji.

Autobuss aizdegās uz 2. nacionālās automaģistrāles Taojuaņas apriņķī uz dienvidiem no Taivānas galvaspilsētas Taipejas, vēstīja Taivānas oficiālā ziņu aģentūra “Central News Agency” un citi mediji.

Taivānas laikraksta “China Times” ziņu vietnē teikts, ka autobusā bijuši tūristi no Ķīnas Ļaoninas provinces, bet amatpersonas nav to apstiprinājušas. Laikraksts arī ziņoja, ka no degošā autobusa neviens nav izglābies.

“Central News Agency” ziņoja, ka autobuss ietriecies ceļmalas barjerā un aizdedzies, tomēr šo notikumu precīza secība vēl nav skaidra.

Šoferis bijis alkohola reibumā

Tūristu autobusa šoferis bija pie stūres alkohola reibumā, paziņoja izmeklētāji.

Policijas tiesu mediķi Taojuaņas apriņķī uz dienvidiem no Taibei sacīja, ka veikuši šofera asins, urīna un kuņģa satura analīzes, kurās visās tika reģistrēta alkohola koncentrācija virs pieļaujamās robežas.

“Kopš tika noskaidrota šofera atrašanās vieta pirms viņa nāves, [ir konstatēts, ka viņš bija] lietojis alkoholu un bija braucis dzērumā,” reportieriem sacīja Taojuaņas galvenais izmeklētājs Vans Jiveņs.

Izmeklētāji iepriekš bija paziņojuši, ka ir atraduši benzīna pēdas šofera kabīnē un bagāžas nodalījumā, tātad ir iespējams, ka autobusā tikusi uzglabāta degviela. Autobusa drošības izeja bija aizslēgta, iesprostojot cilvēkus autobusā.

Izmeklētāji vēl nav pateikuši cēloni, kāpēc 19.jūlijā no autobusa sāka izplūst dūmi un tas ietriecās ceļa aizsargbarjerā.

23 Ķīnas tūristi un ķīniešu gids bija viesi no Ļaoninas provinces Ķīnas ziemeļaustrumos, un avārijas dienas pēcpusdienā viņiem bija paredzēts lidot uz mājām. Abi pārējie upuri bija taivānieši – šoferis un cits gids.

Avārija notika uz automaģistrāles Taivānas galvenās starptautiskās lidostas tuvumā.


BNS / Foto: EPA/LETA

Citi šobrīd lasa

Džeina Fonda: "Jūtos dzīvāka un laimīgāka nekā 20 un 30 gadu vecumā. Mani nebaida vecums" 11
Tifānijas Trampas draugi noslēdz laulību, kurās nebūs seksa 12
Filmas “Dotais lielums: mana māte” varonis Raitis atklāti par savām attiecībām ar sievietēm 51
Pievienot komentāru