Meitenes ģimene un draugi ir satriekti par notikušo.

Pasaules apceļotāja Mia mirst traģiskā nāvē; slepkava - iespējams, radikalizējies francūzis 34

Pasaulē
2016. gada 24. augustā 19:50 2016. gada 24. augustā 19:50
Austrāliju šokējusi traģēdija jauniešu ceļotāju hostelī Kvīnslendā - kāds francūzis, iespējams, izkliedzot arābu saukli "Allahu Akbar", noslepkavojis 21 gadu veco Lielbritānijas pilsoni Miu Elifu-Čangu. 

"The Guardian" ziņo, ka Čanga uzbrukumā zaudējusi dzīvību, bet vēl kāds Lielbritānijas pilsonis ir kritiskā stāvoklī. Uzbrukums noticis 30 cilvēku acu priekšā. 

29 gadus vecais aizdomās turētais esot vairākkārt atkārtojis frāzi arābu valodā, kas tulkojumā nozīmē "Dievs ir visuvarens". 

Policijas pārstāvis Stīvs Golčevskis pastāstījis, ka policija šobrīd cenšas noskaidrot uzbrukuma iemeslus. Netiek izslēgta psihisku saslimšanu vai narkotiku lietošanas versijas, kā arī iespēja, ka vīrietis varētu būt radikalizējies. "Tas nav saistīts ar rasi vai reliģiju, bet gan ar kriminālu uzvedību," norāda policijā. 

Mediji tikmēr vēstī, ka bojāgājusī Mia tikko bija sākusi strādāt fermā Kvīnslendā savas pasaules apceļošanas tūres ietvaros. 

Meitene jau gadu bija ceļojusi pa pasauli un nupat ieradās Austrālijā, lai trīs mēnešus pastrādātu fermā. Viņa bija apceļojusi Maroku, Indonēziju, Vjetnamu, Turciju un Indiju. 

Kasjauns.lv/Foto: Vida Press

Citi šobrīd lasa

Par lūrēšanu zem sieviešu brunčiem Anglijā notiesā 50 gadus veco latvieti Ivaru 64
Stīva Džobsa skaisto meitu savaldzinājis meksikāņu sportists 6
Policija meklē bezvēsts pazudušu sievieti ar zīdaini 19
Skatīt visus komentārus