Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Donalds Tramps tiek kritizēts par atteikšanos priekšvēlēšanu kampaņas gaitā publicēt savu nodokļu deklarāciju.

Priekšvēlēšanu cīņa ASV: izskan aizdomas, ka Tramps gadiem izvairījies no nodokļu nomaksas 61

Pasaulē
2016. gada 2. oktobrī 11:40 2016. gada 2. oktobrī 11:40
ASV Republikāņu partijas Baltā nama kandidāts Donalds Tramps 1995.gadā deklarējis zaudējumus 916 miljonu dolāru apmērā, kas viņam, iespējams, ļāva gadiem ilgi likumīgi izvairīties no nodokļu nomaksas, vēsta "New York Times".

Izdevums apgalvo, ka tā rīcībā nonākuši agrāk nepublicēti dati, ka Tramps savā nodokļu deklarācijā uzrādījis minētos zaudējumus, kas bijuši saistīti ar nesekmīgu kazino biznesu Ņūdžersijas štata Atlantiksitijā, ar neveiksmīgu mēģinājumu pievērsties aviopārvadājumu nozarei un neīstā laikā pieņemtu lēmumu iegādāties viesnīcu "Plaza" Manhetenā.

Publikācijā teikts, ka ziņu par Trampa ar nodokļiem apliekamajiem ieņēmumiem turpmākajos gados nav, bet pieminētie 1995.gada zaudējumi ir pietiekami, lai 18 gadu garumā izlīdzinātu ieņēmumus 50 miljonu dolāru apmērā gadā. Tajā nav norādīts, vai Tramps izmantojis minēto iespēju izvairīties no nodokļu nomaksas.

Tramps tiek kritizēts par atteikšanos priekšvēlēšanu kampaņas gaitā publicēt savu nodokļu deklarāciju, ko Republikāņu partijas kandidāts skaidro ar to, ka viņa finanses šobrīd tiek auditētas.

Trampa priekšvēlēšanu štābs paziņojis, ka "New York Times" publikācijas mērķis ir palīdzēt viņa sāncensei no Demokrātu partijas Hilarijai Klintonei.

LETA, AFP/ Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Citi šobrīd lasa

Krāšņs salūts, prominences satiekas koncertā un izgaismotā Rīga. Aizvadīto svētku kopsavilkums fotogrāfijās 17
Šī mežonīgā ģimene nesūta savus 7 bērnus skolā, ļauj viņiem visu un par rezultātu priecājas 93
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 14
Skatīt visus komentārus