Sūlberga mēģināja ķert pokemonus brīdī, kad runāja Norvēģijas Liberālās partijas līdere Trīne Skeja Grande

Norvēģijas premjerministre parlamenta sēdes laikā ķer pokemonus. FOTO 12

Ārzemēs
2016. gada 6. oktobrī 10:46
Norvēģijas premjerministre Erna Sūlberga parlamenta debašu laikā mēģinājusi ķert pokemonus un paziņojusi, ka savu rīcību nenožēlo.

Medijos publiskotās fotogrāfijas liecina, ka premjere mēģinājusi pieslēgties spēlei laikā, kad parlamentā notikušas debates pēc karaļa Haralda runas, kurā izklāstīti valdības plāni turpmākajam gadam. Sūlberga mēģināja ķert pokemonus brīdī, kad runāja Norvēģijas Liberālās partijas līdere Trīne Skeja Grande, kura savukārt augustā nonāca mediju uzmanības centrā un izpelnījās kritiku, kad atzinās, ka spēlējusi "Pokemon Go" parlamenta aizsardzības komitejas sēdes laikā.

"Es domāju, ka Trīnei būtu patikusi doma, ka es atvēru spēli, kamēr viņa runāja," laikrakstam "Klassekampen" norādīja premjere, piebilstot, ka "Pokemon Go" tomēr nav bijis iespējams spēlēt GPS pārklājuma trūkuma dēļ. Grande acīmredzot to neņēma ļaunā, tviterī norādot, ka Sūlberga dzirdējusi viņas sacīto, ka sievietes spēj darīt divas lietas vienlaikus.

Sūlberga augustā apsargu uzraudzībā ķēra pokemonus Bratislavas vecpilsētā.

"Pokemon Go" ir jaunākā papildinātās realitātes versija populārajai videospēļu sērijai, kurā fiktīvi radījumi ir ievietoti reālajā dzīvē. Spēle izmanto mobilo tālruņu GPS sistēmu, lai spēlētāji varētu klejot īstajā pasaulē, meklēt "PokeStop" jeb pokemonu pieturvietas, kur var ievākt krājumus, un tālāk doties ķert animētos multeņu monstriņus un trenēties cīņām ar citiem spēlētājiem.

Sūlberga, kura agrāk neslēpa savu aizraušanos ar mobilo spēli "Candy Crush", augustā sacīja, ka pokemonu medībām viņu

pievērsusi jaunākā māsa.

LETA, DPA, Foto: Twitter, Vida Press


Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 52
  • Publicēts video, kurā mašīna uz Vestminsteras tilta ietriecas gājējos 0
  • Kijevā nošauts bijušais Krievijas Valsts domes deputāts Voroņenkovs 21