7. oktobrī savu 64. dzimšanas dienu svin Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Kaimiņvalsts prezidenta publiskais tēls un izrādīšanās liecina, ka viņš līdzinās Betmenam vai nemirstīgajam Kalnietim.

Krievijas valdniekam Putinam apritējuši 64 gadi. Zīmīgākie FOTO un VIDEO 68

Pasaulē
2016. gada 7. oktobrī 16:00 2016. gada 7. oktobrī 16:00
Krievijas prezidents Vladimirs Putins 7. oktobrī nosvinējis savu 64. dzimšanas dienu. Spriežot pēc jubilāra panākumiem ne tikai politikā, bet arī citās sfērās – daudzos sporta veidos, skatuves mākslā, aktīvajā atpūtā, rūpēs par dzīvniekiem, kā arī dievticībā, nav šaubu, ka dzimumdienu atzīmē teju vai supercilvēks.

Putina varoņdarbus gan uz zemes, gan debesīs nevar uzskaitīt

Kopš 2000. gada, kad tolaik plašākai publikai nezināmo bijušo čekas aģentu, vēlāk Ļeņingradas un Krievijas valdības ierēdni, Putinu savārgušais Krievijas prezidents Boriss Jeļcins iecēla sava vietā, viņš nemitīgi pucējis savu tēlu un gluži kā Ziemeļkorejas līderos Kim Čenuns ir sevi padarījis par specu it visās nozarēs – sākot no augstākās pilotāžas un beidzot ar makšķerēšanu. Vienlaikus viņš sevi arī pierādījis kā izcilu dziedoni, dzejas deklamatoru, kaismīgu dzīvniekmīli un varen dievbijīgu pareizticīgo. Visus Putina varoņdarbus gan uz zemes, gan debesīs nevar uzskaitīt, taču Kasjauns.lv atgādina zīmīgākos.

0/9

Citi šobrīd lasa

Rīgā piekautais lietuviešu žurnālists Edvards: "Neziņot policijai ieteica vietējie" 15
Amerikāņu asprāši kādā kulta filmā atraduši Porziņģa dubultnieku
Krievijā notriektā "dzērušā" puisīša ģimene cīnās, lai nezaudētu otru dēlu 5
Skatīt visus komentārus