7. oktobrī savu 64. dzimšanas dienu svin Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Kaimiņvalsts prezidenta publiskais tēls un izrādīšanās liecina, ka viņš līdzinās Betmenam vai nemirstīgajam Kalnietim.

Krievijas valdniekam Putinam apritējuši 64 gadi. Zīmīgākie FOTO un VIDEO 68

Ārzemēs
2016. gada 7. oktobrī 16:00
Krievijas prezidents Vladimirs Putins 7. oktobrī nosvinējis savu 64. dzimšanas dienu. Spriežot pēc jubilāra panākumiem ne tikai politikā, bet arī citās sfērās – daudzos sporta veidos, skatuves mākslā, aktīvajā atpūtā, rūpēs par dzīvniekiem, kā arī dievticībā, nav šaubu, ka dzimumdienu atzīmē teju vai supercilvēks.
Putina varoņdarbus gan uz zemes, gan debesīs nevar uzskaitīt

Kopš 2000. gada, kad tolaik plašākai publikai nezināmo bijušo čekas aģentu, vēlāk Ļeņingradas un Krievijas valdības ierēdni, Putinu savārgušais Krievijas prezidents Boriss Jeļcins iecēla sava vietā, viņš nemitīgi pucējis savu tēlu un gluži kā Ziemeļkorejas līderos Kim Čenuns ir sevi padarījis par specu it visās nozarēs – sākot no augstākās pilotāžas un beidzot ar makšķerēšanu. Vienlaikus viņš sevi arī pierādījis kā izcilu dziedoni, dzejas deklamatoru, kaismīgu dzīvniekmīli un varen dievbijīgu pareizticīgo. Visus Putina varoņdarbus gan uz zemes, gan debesīs nevar uzskaitīt, taču Kasjauns.lv atgādina zīmīgākos.

0/9
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 16
  • Latviešu čalis parāda, kā zibenīgi kļūt par zvaigzni feisbukā 22
  • Latviete un viņas dēliņš Īrijā kļūst par baisa nozieguma upuriem. Policisti sparīgi meklē pavedienus 14