Aleksandrs Lukašenko kārtējo reizi paudis gatavību palīdzēt Krievijai visiem spēkiem.

Lukašenko pauž Baltkrievijas armijas gatavību aizstāvēt Krieviju rietumu virzienā 107

Ārzemēs
2016. gada 8. oktobrī 12:58
Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko paziņojis, ka Baltkrievijas armija, kuras modernizācija ir gandrīz pabeigta, ir gatava aizstāvēt Krieviju rietumu virzienā.

"Mēs kopā ar Krievijas tautu, krieviem aizstāvēsim savu kopīgo tēvzemi Krievijai tik nozīmīgajā rietumu virzienā. Mēs atdosim savu dzīvību šajā virzienā, lai aizstāvētu Baltkrieviju un Krieviju," viņš paziņoja tikšanās laikā ar Baltkrievijas parlamenta deputātiem.

Lukašenko uzsvēra, ka Baltkrievijas armija būs gatava izrādīt pretestību jebkuram agresoram.

"Mēs varam teikt, ka esam gandrīz pabeiguši Baltkrievijas armijas modernizāciju. Esam pielāgojuši armiju iespējamiem kariem, kas varētu tikt vērsti pret mūsu valsti - no informācijas karam līdz reālai karadarbībai ar ieročiem," klāstīja Lukašenko.

"Tomēr jums ir jāsaprot, ka es to visu saku, lai nebūtu kara," viņš sacīja un piebilda, ka svarīgākais uzdevums ir "sargāt pasauli, sniegt cilvēkiem iespēju mierīgi dzīvot, strādāt, audzināt bērnus".

Iepriekš uzrunā Baltkrievijas parlamentā Lukašenko paziņoja, ka neļaus valsts opozīcijai radīt Krievijas kā ienaidnieka tēlu. "Krievi ir mūsu brāļi, kuriem līdzās esam dzīvojuši ļoti ilgi," sacījis Baltkrievijas prezidents.

LETA/Foto: ITAR-TASS/Scanpix/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Skarbs stāsts par slimnīcu shēmu: kāš naudu no valsts un pacientiem 36
  • "Eiropas Savienība nomirs. Pienācis laiks sakaut globālistus," paziņo Lepēna 27
  • Nedēļas vidū iespējams sniegs, bet brīvdienās - pavasarīgs siltums 0