Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
42 komentāri
Sakārtot:
Juhans
8. novembrī 15:43
Kāpēc Latvijā visi ex-premjēri ir miljonāri?
Aivara dziesma
8. novembrī 15:44
Hanī hanī hanī man ir manī manī hip hop Briga jauniem paliks piga !
beerdrinkers
8. novembrī 15:49
Principā, loģiski, Rinkēvičs bija labs Ārlietu ministrs, viņam ir jāturpina strādāt. Jutu Strīķi par Iekšlietu ministri, ir viņai pieredze tajā nozarē. Un, pārējais ir diskutējams. Bordān, viss štokos. Tikai, vecīt, nepievil tautas uzticēšanos:)
Прогноз
8. novembrī 15:54
Согласие захватит власть
Kurmis Kurmis
8. novembrī 15:57
Atbalstu,ka Rinkēviču jaatstāj Ārlietu ministrijā,labs ministrs!Tāpat domāju NA jāatstāj kultūras ministre Melbārde!Par cik tieslietas ir nesakārtotas-vai Bordāna partijai nebūtu jāuzņemas arī tieslietas?Korupcija un tieslietas ir cieši saistītas-tad lūdzu----->>>cīnies,Jāni!:)
beerdrinkers
8. novembrī 15:59
Прогноз, pienāks tas brīdis, kad jūsu utainā suga tiks patriekta no Latvijas! Tici man, tā tas būs.
Kurmis Kurmis
8. novembrī 16:01
Par iespējamo Iekšlietu ministri-J.Strīķi -hmmm,man liekas ne visai piemērota kandidatūra,viņa tomēr ir stipri nervoza,ātri uzvelkas,tad vēl tas potapovas jautājums neskaidrs....
Kurmis Kurmis
8. novembrī 16:04
>prognoze!!! Soglasije Zahvaķila,zahvaķila vlasķ i uže 25 ļet siģit v opoziciijii:)
Russian
8. novembrī 16:07
beerdrinkers, а ты только попробуй:))))))
beerdrinkers
8. novembrī 16:11
Kurmis Kurmis, es vēlētos Jutu Strīķi redzēt Tieslietu ministres amatā. Nezinu, kamdēļ Bordāns tik ļoti spiež uz Iekšlietu ministriju, manuprāt Iekšlietu ministrijas vadīšana nav tik nozīmīga. Kaut gan...man tāda ķecerīga doma- komandu "vīri, pie stobriem, jāiztīra Latviju", dos Iekšlietu ministrs:)
Medmāsa
8. novembrī 16:14
Jā JKP paņems iekšlietas un VARAM, tad Lembergam un Nilam klāt grūti laiki, kas patiesībā ļoti priecē! Kaut beidzot sāktos kārtības ieviešana! VARAM arī to mūžīgo Koļegovu varētu nolikt pie vietas, lai vienreiz kārtība Vides dienestā... Un kurš ņems karsto kartupeli- Veselības ministriju? Tur ir galīgā ķīselī viss.
beerdrinkers
8. novembrī 16:19
Russian. Ute, tici man, latvieši to izdarīs, pie tam, ne sliktāk, kā mūsu vectēvi un vecvectēvi! Mans vectēvs bija Jānis Ābols, Latvijas armijas kapteinis, vēlāk SS šturmfīrers- zini, ko viņš ar utīm darīja? Vaņka, man ir viņa gēni, nepārbaudi latviešu pacietību.
Согласие
8. novembrī 16:20
За Нила сотни тысяч рижан! Что Стрике сделает против такой силы?!
Ваня
8. novembrī 16:22
beerdrinkers, ты фашик просто недоразвитый. Думаешь, тебя кто-то боится?:)
beerdrinkers
8. novembrī 16:25
Kurmis Kurmis, redz, es ticu, ka Juta Strīķe ir bezkompromisa cilvēks, ies un darīs. Un man pilnīgi pie pakaļas- potapova bija vai ivanova...man Latvija ir svarīga.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi