Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
98 komentāri
Sakārtot:
Dienas Pastala ar Veltu Rupiņu
8. novembrī 14:38
Aldis turās pie Jāņa un pareizi ir...Fabrīķa partija ir Trojas zirgs.
Niknais
8. novembrī 14:41
Kad gobzems krāmēs čemodānu un pildīs sevis doto solījumu pamest Latviju ja netiks nominēts valdības veidošanai
uce
8. novembrī 14:49
piekrītu par trojas zirgu, tieši tāpat domāju, diemžēl daudzi nobalsoja par tiem pārbēdzējiem un pašlabuma meklētājiem..:(
Eva
8. novembrī 14:51
Gobzems pragmatiski domā un runā,kā jau advokāts.
Natoexit
8. novembrī 14:51
Gobzemam taisnība. Pūķi un nelikumīgais NĪNodoklis ir jāatceļ nekavējoties. Arī gribam strauju līdzekļu samazinājumu NATO farsam,mūsu bērniem pabalsts 11eir. Tā ir ņirgāšanās.
millers
8. novembrī 14:54
bobrik,meklē nākamos,pie kā pārmesties,tevi jau nav jāmāca
Zane Līvmane
8. novembrī 14:54
Nu, nav Gobzemam 51%.. lai nolaižas uz zemes!
Kurmis Kurmis
8. novembrī 15:00
>niknais!Es arī gaidu ,ka goVzems pildīs savu solījumu-neievēlēšanas gadījumā kravās čemodānus!:)
To Eva
8. novembrī 15:13
Kā bijušais advokāts?
atbalstu
8. novembrī 15:14
Gobzems prātīgi runā. Ar Pabrika varavīkšņaini domājošo partiju nedrīkst iet kopā nekādā gadījumā, tad Latvijas demogrāfija nekad neuzplauks. Lai gejlezbieši vārās savā sulā un nejauc Latvijas gaisu!
svins
8. novembrī 15:20
To prostitūtu fufliku ar visu pidarpartiju ir jāizolē !
ļoti loģiski
8. novembrī 15:22
Lai izvairītos no Jāņa Bordāna sastādītās valdības “torpedēšanas”, “KPV LV” jau savlaicīgi norādīja, ka neatbalsta Arti Pabriku kā premjera amata kandidātu: “Tam nav nekāds sakars ar emocijām. Arī pirms nominācijas netiešā formā mēs teicām, ka neatbalstīsim OIK turpināšanas valdību – tas tika teikts gan publiski, gan Valsts prezidentam – tā ir absolūta konsekvence. Vakar tas tika konkretizēts un pateikts konkrētā piemērā.”
Sēņu Vecis
8. novembrī 15:31
Kurmis Kurmis, kravāsi čemodānus tu gaili un dursi uz gejropu!
seerga
8. novembrī 15:41
pagaidam kpv uzvedas labi
Pret Attistibai/PAR!
8. novembrī 15:44
Cilveki balsoja par "Attistibai/PAR" jo domaja ka jauni un progresiivi, tacu patiesiba tie ir liberalisti. Kas ir Liberalisms - Liberalusms ir destruktivs pasiznicinasanas mehanisms kas slepjas zem progresivisna un demokratijas maskas. Liberalisma propogandas lielakais sponsors - oligarhs Dzordzs Soross ( dzimis Schwarz) Laundaris Soross veicina Rietumeropas musumnanizaciju t.i bojaeju tatad ir ari Latvijas ienaidnieks. Amerika jau to ir darubijusi https://www.nationalreview.com/the-morning-jolt/the-truth-about-george-soros-is-damning-enough/amp/ Un veel: http://fronte.lv/2017/09/dzordzs-soross-ieksejais-terorists/ Mes kristiesi savas gultas uz ielaam neizvelkam, un juus homoseksualjus netiesaajam, jo neesam pasi sev tiesneshi. Evolucijas teorija ir bull-shit un kadel tos melus joprojam maca LV skolas!? http://fronte.lv/2017/09/dzordzs-soross-ieksejais-terorists/

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi